Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lenovo 580 - Nie ładuje baterii

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Lenovo 580 - Nie ładuje baterii
Autor
Wiadomość
Olaa17
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Łódź

Post#1 Post autora tematu 21 Paź 2013 23:03   

Lenovo 580 - Nie ładuje baterii

Przeczytałam kilka tematów podobnych, ale w każdym było trochę inaczej. Mam problem z baterią. Bateria była 100%, wyłączam komputer na noc. Rano włączony na baterii, trochę pochodził, spadło do kilkudziesięciu procent, podłączam do ładowarki i niemiła niespodzianka - bateria się naładowała tylko do 60%. Status "podłączony, ładuje", ale procent naładowania nie rośnie. No to google i szukam rozwiązania, kilka tematów na elektrodzie. Ktoś pisał, żeby spróbować ją trochę rozładować. Więc rozładowuje do 30%, podłączam do ładowania, pasek od ładowania na tej baterii Windows się rusza, dociera do 33% i staje. Dalej jest, że "podłączony, ładuje" ale nie idzie dalej. To rozładowuje baterię do końca, laptop się wyłącza. Podłączam ładowanie na wyłączonym laptopie, dioda z przodu świeci się na pomarańczowo i mruga co około 3 sekundy, czyli się ładuje. Komputer stoi tak godzine, w końcu włączam i niestety teraz naładowało tylko do 5%. I jak wyżej, status "podłączony, ładuje" ale pasek na baterii stoi :(

Co może być tutaj problemem? Można jakoś to sprawdzić? Komputer jest dwumiesięczny, mało używany :(
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Paź 2013 23:03   

Powrót do góry

liteon250
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Gilowice

Post#2 22 Paź 2013 02:01   

Re: Lenovo 580 - Nie ładuje baterii

Jezeli laptop ma dwa miesiace , Nie ma co kombinowac. Oddaj na gwarancje tam powinni rozwiazac problem
Powrót do góry

809888
Usunięty

Post#3 22 Paź 2013 02:44   

Czy laptopa kupiłeś z windowsem czy sam instalowałeś? Jeżeli z windowsem to gwarancja, jeżeli sam instalowałeś to zainstaluj jeszcze raz, najlepiej z oryginalnego nośnika albo z porządnie wykonanej kopii o ile posiadasz oryginał. U mnie pomogło bo okazało się że kopia którą miałem miała jakieś błędy. Po zainstalowaniu oryginalnej ósemki problem znikł. Jeśli to nie pomoże, to w ramach gwarancji serwis, wymiana, zwrot kasy czy cokolwiek abyś rozwiązał swój problem. Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Paź 2013 02:44   

Powrót do góry

Olaa17
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 22 Paź 2013 08:46   

Był zainstalowany, czy orginalny, tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak. Kupowany w małym sklepie, więc można się wszystkiego spodziewać... Ale czy tu może być problem z Windowsem jak na wyłączonym komputerze też się nie ładuje bateria?
Powrót do góry

809888
Usunięty

Post#5 22 Paź 2013 16:21   

.
Olaa17 napisał:
Ale czy tu może być problem z Windowsem jak na wyłączonym komputerze też się nie ładuje bateria?
Sorki, późno było i nie doczytałem się tego. Nie zastanawiałbym się co się dzieje tylko poszedłbym do tego sklepu i przedstawił problem. 2 miesięczny laptop nie ma prawa się tak zachowywać. Masz chyba swoje prawa jako konsument. Idź i przedstaw problem. Niech oni się martwią a im dłużej będziesz czekał i kombinował tym większą dajesz im możliwość aby się wykręcili i powiedzieli"trzeba było nie grzebać i przyjść wcześniej, teraz to pana wina" .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Paź 2013 16:21   

Powrót do góry

Olaa17
Poziom 2
Poziom 2

Post#6 Post autora tematu 22 Paź 2013 19:01   

A można jakoś ocenić czy problem jest w uszkodzonej baterii czy w laptopie?
Powrót do góry

MESSIAH :)
Poziom 14
Poziom 14

Post#7 22 Paź 2013 19:16   

Może bateria jest wypięta i należy ją wyjąć i włożyć ponownie.
Powrót do góry

Olaa17
Poziom 2
Poziom 2

Post#8 Post autora tematu 22 Paź 2013 20:10   

Wyciągałam baterię i naprawiałam "na Polaka" :) nic z tego..
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Lenovo 580 - Nie ładuje baterii
Strona 1 z 1