Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 3d do 3500 zł

maras0803 22 Paź 2013 22:35 4140 8
  • #1 22 Paź 2013 22:35
    maras0803
    Poziom 2  

Witam. Nadszedł czas na zmianę telewizora i potrzebuję Waszej pomocy. Jak napisałem chcę przeznaczyć max 3,5 tys na tv.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
    4mx5m

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
    +\- 2m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
    2

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
    Na wprost, ewentualnie po delikatnym skosie

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
    Telewizor będzie wisiał

6. Jak słońce świeci w pokoju?
    Okno około 2m po prawej od tv. Światło słoneczne nie pada na tv.
    7. Jaki masz obecnie telewizor?
    Samsung LCD le32s62b
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
    SmartTV, 3d, WiFi, USB,min 2xHDMI, full hd, częstotliwość 200hz+
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?
    Na początku zwykła antena do dvb-t
    10 .Jakie urządzenia?
    Pendrive, xbox, PC
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?
    Max 3 dziennie
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
    Bez różnicy chyba, że ma to jakiś znaczący wpływ to wolałbym tą lepsza :)
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
    Film,muzyka
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie?
    Tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
    Tak około 60%
    16. Preferencje co do marki?
    Brak
    17. Preferencje co do wielkości?
    40-47
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    Jeżeli już to jakość obrazu i szybkość działania
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
    Raczej wieczorami ewentualnie popoludniu
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
    3500zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?
    TAK, nie wiem.

• #2 22 Paź 2013 22:57
    fulcrum14
    Poziom 11  

Polecam LG 47 620.Ma wszystko czego wymagasz lacznie z 3D ktore wedlug mnie dziala rewelacyjnie na filmach czytanych z dysku poprzez USB.
    Jesli TV zamierzasz ustawic blisko sciany lub powiesic na tejze scianie,polecam naklejenie z tylu TV listwy bialych LED kupowanych na metry.Polepsza to komfort ogladania przy sciemnionym swietle w pokoju lub nawet przy kompletnie zgaszonym oswietleniu.
    Uzywam tego "patentu" od kilku miesiecy i ja oraz inni domownicy sa zadowoleni.

• #3 23 Paź 2013 00:25
    maras0803
    Poziom 2  

Dzięki za dobrą radę :D Jak długo Jesteś posiadaczem tego telewizora? Może znasz jakieś jego wady? Porównywając go do Philipsa 47PFL5008 który byłby lepszy?

fulcrum14 browar dla Ciebie :D

• #4 23 Paź 2013 00:39
    fulcrum14
    Poziom 11  

Philips mnie nie przekonal bo mial marnej jakosci obraz..alo to moze wina ustawien w salonie RTV.Z wad LG 47 lm 620 to przy odtwarzaniu filmow z dysku poprzez USB-brak obslugi formatu dzwieku w DTS.Poradzilem sobie z tym problemem zmieniajac format zapisu dzwieku na Ac3 i dziala..:)
    Mam ten TV od ponad pol roku i jestem niego zadowolony.
    3D dziala bardzo dobrze-o ile film jest nagrany w dobrej jakosci.Ma sporo przydatnych na codzien funkcji i bardzo szeroki zakres regulacji parametrow obrazu.
    Jedynym prblemem jest dzwiek jesli chcesz podlaczyc zewnetrzny wzmaniacz bo nie ma jakotakiego wyjscia audio.jedynie sluchawkowe-ktore na upartego mozna wpiac na wejscie dowolnego wzmaniacza i jakos to dziala..ale idealnie bylo by dolaczyc cyfrowy zestaw kina domowego..wtedy masz dzwiek z 5 glosnikow...czyli jak na potrzeby domowe chyba wystarcza
    Szeroka glowica wejsciowa tzn antena napowietrzna-wbudowaany dekoder DVBT.podpiecie konwertera od Sat.wejscia HDMI i Euro i USB powoduja ze podepniesz kazdy dekoder..antene SAT i zwykla..
    Jakosc obrazu w opcji HD jest rewelacyjna...a ogladalem przed zakupem inne marki i modele.Przekonal mnie ten LG wlasnie jakoscia obrazu..ktora wedlug mnie jest na 10..:)
    Tak wiec..wybor nalezy do Ciebie...:):):)

• #5 23 Paź 2013 12:56
    sklozgos
    Poziom 9  

Mam tv lg 42lm670s. Bardzo podoba mi się ten tv ma dużo fajnych opcji rewelacyjne 3d i jeśli masz konsole przydatną funkcję dual play dzięki której grając z kimś jeśli masz podzielony ekran na dwie części możesz widzieć swoją część na całym ekranie tak samo kolega grający z tobą. Ma fajnego pilota magic którym machając w powietrzu poruszasz kursorem tak jak myszką w komputerze jednak bez kabli. Możesz odtwarzać filmy z komputera na tv bez kabli. Jeśli masz widi możesz wyświetlić ekran z komputera na tv bez kabli. Moim zdaniem fajny aplikacja youtube też przydatna, możesz sterować tv telefonem z androidem też fajne. Polecam.

• #6 23 Paź 2013 16:24
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #7 24 Paź 2013 00:48
    fulcrum14
    Poziom 11  

Slyszalem ze LG Samsung i Panasonic kupuja matryce LCD od tego samego koreanskiego producenta...Podobno sa bardzo dobre..:)
    Zalozyciel tego postu pewnie szuka,czyta rozne opinie..i jak juz wybierze to moze sie nam pochwali co zakupil?.:)

• #8 24 Paź 2013 01:20
    maras0803
    Poziom 2  

Oczywiście, że się pochwalę :) tylko dopiero w sobotę bo wtedy wybieram się po zakup tv. Na tą chwilę wybieram LG 47 620s jak polecił fulcrum14 ten telewizor jest najlepszy z tych co obejrzałem do tej pory. Spodobał mi się ambilight, tylko nie wiem jak to wygląda z jakością obrazu, szczególnie 3d w tym LG a np jak w philipsie. Wyczytałem też, że ważna jest "głębia czerni" (podobno wtedy kolory są bardziej żywe) może miałby ktoś porównanie do tv z takimi opcjami?

I oczywiście Dzięki za Wasze propozycje :D

• #9 24 Paź 2013 03:38
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To Philips ma więcej aplikacji .
    Możesz ściągać aplikacje z całego świata.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/97666-ph...na-calym-swiecie-czy-tak-bedzie-w-polsce.html
    LG brak TVN Player.
    Philips ma Ambilight, multiroom, dualscreen, wifi smart screen, miracast. Ma też lepszą czerń i równiejsze podświetlenie matrycy.
    Ma oczywiście matrycę natywną 100Hz.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/szczegoly-techni...ry-tekst-o-hercach-przeplocie-i-ostrosci.html
    To czerń daje większą głębię obrazu.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme