Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Menadżer HD audio i problem z wyjściem na subwoofer/centralny

chitler 23 Paź 2013 18:40 1074 2
  • #1 23 Paź 2013 18:40
    chitler
    Poziom 7  

witam :)
    mam zintegrowaną kartę muzyczną. z 5 wyjściami.do wyjścia audio [wyjście na głośnik przedni] podpiąłem jednym kablem głośniki przednie, a do drugiego wyjścia [wyście na centralny/subwoofer] podpiąłem sub/centralny

problem jest tego typu że nie ma dźwięku z sub/cen . z mp3, youtube, nie ma dźwięku. jedynie wszystko wydaje się działać w menedżerze hd audio realteka, gdy klikam cen, czy sub. dla mnie to bez sensu. czego w menedżerze dźwięk jest a gdziekolwiek indziej nie
    pozdrawiam

• #2 23 Paź 2013 19:43
    Driver-
    Poziom 38  

Sprawdź w mikserze systemowym czy wyjście centralny/sub nie jest wyciszone i czy odpowiednio ustawiona jest jego głośność. Jeśli w oknie miksera systemowego brakuje wyjścia centralny/sub sprawdź czy jest zaznaczone we właściwościach odtwarzania.

• #3 27 Paź 2013 02:50
    mtaton
    Poziom 21  

I nie będziesz miał dźwięku z Sub i Centralnego, mp3, oraz YT nie działają w systemie 5.1, lecz w Stereo. Odpal jakiś film DVD w 5.1 lub grę i w ustawieniach ustaw na dźwięk 5.1 i powinno działać, PS filmiki na YT niby z testami systemu 5.1 to fake, YT samo w sobie pozwala przechować ścieżkę z 2 kanałami.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme