X
  • #1 18 Mar 2005 19:20
    pawel283
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Jakim programem najlepiej odtwarzac filmy w formacie wmv All player i best player nie chca otworzyc filmu
  • #2 18 Mar 2005 19:22
    .Wiśnia
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    windows media player lub twoj allplayer + odp. kodeki
  • #3 18 Mar 2005 20:02
    szczoten
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    potrzebujesz wm9codecs i będzie chodziło. możesz je zciącnąć ze stron mocrosoft
  • #4 22 May 2005 19:49
    The_Crow
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    no fajnie. a co powiecie na to "allplayer + odp. kodeki" jest, zoon player tez jest i wiele innych przetestowałem, wm9codecs też jest - a pliki wmv. nie chodzą:(
  • #5 22 May 2005 20:16
    dexi
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Którą wersję masz Windows Media Playera? Najlepiej (i najprościej) zainstaluj wersję 9.0 (dostępna na stronie Microsoftu), lub zainstaluj sam kodek WindowsMedia 9.0 ze strony Microsoftu i odtwarzaj za pomocą Windows Media Playera. UWAGA. Nie zainstalujesz tego kodeka bez WMP(Owego media playera) w wersji co najmniej 7.0. Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, spróbuj film uruchomić z WMP, tego, którego masz na kompie.
    PS: Nie wiem, ale u mnie też nie chodziły w innych playerach (ale do czasu).
  • #6 22 May 2005 23:32
    leonov
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    A linuxowy mplayer ? jest na windowsa wersja i mnie odtwarza wszystko ! super jest polecam !
  • #7 23 May 2005 00:44
    The_Crow
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    dexi wrote:
    Którą wersję masz Windows Media Playera? Najlepiej (i najprościej) zainstaluj wersję 9.0 (dostępna na stronie Microsoftu), lub zainstaluj sam kodek WindowsMedia 9.0 ze strony Microsoftu i odtwarzaj za pomocą Windows Media Playera. UWAGA. Nie zainstalujesz tego kodeka bez WMP(Owego media playera) w wersji co najmniej 7.0. Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, spróbuj film uruchomić z WMP, tego, którego masz na kompie.
    PS: Nie wiem, ale u mnie też nie chodziły w innych playerach (ale do czasu).

Wszystko mam tak jak napisałeś i nic. Żeby tego było mało, jak próbuje w WMP otworzyc jakikolwiek plik wmv, to odtwarzacz chce niby pobrać z internetu jakieś dane i się wyłącza. Tak się dzieje praktycznuie z większościa odtwarzaczy.

Dodano po 21 [minuty]:

leonov wrote:
    A linuxowy mplayer ? jest na windowsa wersja i mnie odtwarza wszystko ! super jest polecam !

podaj link do tego mplayera
  Search 4 million + Products
Browse Products