Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

strzaszliwe trzaski w kolumnach, ddm 4000 i mackie srm 450v2

oskarwlkp 10 Lis 2013 10:22 1020 5
  • #1 10 Lis 2013 10:22
    oskarwlkp
    Poziom 6  

Witam. Od niedawna podczas grania na imprezach , nie zawsze mogę zagrac i nic sie nie dzieje a na niektórych od czasu do czasu w moich kolumnach słychac straszliwe trzaski, tak jakby jakiś impuls albo przebicie gdzieś bylo wszystkie diody na mikserze zaczynają świecic na czerwono i dopiero gdy włacze i wyłacze na nowo mikser juz jest wszystko ok. Wątpie zeby była to wina miksera ponieważ tylko góry tak strzelaja a kolumna basowa gra normalnie. Mój sprzęt to; mackie srm 450v2, mikser behringer ddm 4000, karta dzwiękowa creative sound blaster, wzmacniacz do basu american audio, bas na glośniku beyma 1000fe.Te trzaski jak się pojawiają są bardzo szybkie a po chwili zwalniają ale cały czas są bardzo głosne i nie slychac muzyki.
    Jeśli ktoś wie o co chodzi proszę o odpowiedz

• #2 10 Lis 2013 10:48
    ioiok
    Poziom 12  

A czy obie kolumny ,,strzelają" równocześnie i tak samo czy nie?

• #3 10 Lis 2013 11:35
    oskarwlkp
    Poziom 6  

tak obie kolumny strzelaja tak samo [/center]

Dodano po 5 [minuty]:

i dodam jeszcze że pojawiaja trzaski jak gram głośno a jak cicho to nie a mackie mam rozkręcone na połowę

• #4 10 Lis 2013 12:39
    Maximoorg
    Poziom 21  

To wina miksera. Nie przygasa Ci wyświetlacz przy wysokim poziomie wysterowania?

• #5 10 Lis 2013 12:50
    oskarwlkp
    Poziom 6  

właśnie nie skupialem się na tym muszę zobaczyc bo dzisiaj też gram a nie wiesz gdzie można ten problem rozwiązać bo już mam po gwarancji

• #6 10 Lis 2013 13:31
    Maximoorg
    Poziom 21  

Włącz sam mikser i sprawdź jak reaguje na przester. Jeżeli nic się nie stanie włącz wzmacniacze i znowu sprawdź. Być może napięcie za bardzo siada. Mój DDM jest w właśnie w serwisie. Zdarzało mu się to już za często, a ma tylko pół roku.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME