X

Opinia o smartfonie Plus Kazam 5

11 Nov 2013 15:04 TYTypek58
  • #1 11 Nov 2013 15:04
    Typek58
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witam. Czy ktoś miał w rękach smartfon Plus Kazam 5 interesuje mnie obiektywna opinia o nim.Proponują mi go wPlusie mix. Liczę że pomożecie mi w podjęciu decyzji.Pozdrawiam
  • #2 13 Nov 2013 09:46
    KRY5PIN
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Jak lubisz eksperymenty i wynalazki to warto spróbować, nowość na rynku. Nie widziałem jeszcze tego telefonu, ale z ciekawości poczytałem trochę o tym i patrząc na to kto go stworzył, hmmm.

Wycinek jednego z artykułów: ''Nie jestem przekonany, czy rynek pomieści koleją firmę brandującą chińskie smartfony... Założyciele Kazamu mieli chyba podobne obawy, postanowili bowiem zaprezentować pakiet usług dodatkowych, których próżno szukać nawet u uznanych konkurentów. Każdy nabywca smartfonu Kazam może liczyć na bezpłatną naprawę stłuczonego ekranu przez rok od zakupu, ma również dostęp do usługi "Kazam Rescue", której konsultanci mogą zdalnie diagnozować i naprawiać telefon (o ile to możliwe) oraz służą pomocą w razie pytań odnośnie eksploatacji urządzenia."

O ile będzie gwarancja to warto.
  • #3 13 Nov 2013 10:13
    Typek58
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dziękuje za odpowiedź.Chociaż miałem nadzieję że ktoś już go testował. Ja też dużo czytałem na jego temat. Raczej go wezmę gdyż 24 zasilenia po 30 zł to nie jest duży wydatek.Nie jestem maniakiem gier jest mi raczej potrzebny do przeglądania internetu a duży wyświetlacz jest dużym plusem a i dualsim też jest mi potrzebny
  • #4 23 Nov 2013 16:58
    ptaszunkosapa
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    Tu znalazłem coś co Cię może zainteresować.... .W sumie też się zastanawiam nad tym telefonem.
    http://technowinki.onet.pl/smartfony/plus-kazam-trooper-x5-5-tani-smartfon-z-duzym-ekranem/s9nj8
  • #5 30 Dec 2013 12:58
    sen5i
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    To nie ten telefon. Mowa o "5" w linku 5.5".
  • #6 11 Jun 2014 18:24
    SEba0085
    Level 4  
    Helpful post? (0)
    Witam mam taki problem odnośnie tego tel Kazam 5.5 mianowicie zablokowałem numer telefoniczny i nie wiem jak go odblokować pomógł by ktoś? pozdrawiam
  • #7 03 Mar 2015 22:13
    Typek58
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    Kontakty>wybierz kontakt zablokowany> menu i odznacz blokuj połączenia przychodzące
  • #8 04 Mar 2015 15:37
    wrls
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Fajny telefon szkoda że bez LTE
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products