Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opinia o smartfonie Plus Kazam 5

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Opinia o smartfonie Plus Kazam 5
Autor
Wiadomość
Typek58
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post autora tematu 11 Lis 2013 16:04   

Opinia o smartfonie Plus Kazam 5

Witam. Czy ktoś miał w rękach smartfon Plus Kazam 5 interesuje mnie obiektywna opinia o nim.Proponują mi go wPlusie mix. Liczę że pomożecie mi w podjęciu decyzji.Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lis 2013 16:04   

Powrót do góry

KRY5PIN
Poziom 18
Poziom 18

Post#2 13 Lis 2013 10:46   

Re: Opinia o smartfonie Plus Kazam 5

Jak lubisz eksperymenty i wynalazki to warto spróbować, nowość na rynku. Nie widziałem jeszcze tego telefonu, ale z ciekawości poczytałem trochę o tym i patrząc na to kto go stworzył, hmmm.

Wycinek jednego z artykułów: ''Nie jestem przekonany, czy rynek pomieści koleją firmę brandującą chińskie smartfony... Założyciele Kazamu mieli chyba podobne obawy, postanowili bowiem zaprezentować pakiet usług dodatkowych, których próżno szukać nawet u uznanych konkurentów. Każdy nabywca smartfonu Kazam może liczyć na bezpłatną naprawę stłuczonego ekranu przez rok od zakupu, ma również dostęp do usługi "Kazam Rescue", której konsultanci mogą zdalnie diagnozować i naprawiać telefon (o ile to możliwe) oraz służą pomocą w razie pytań odnośnie eksploatacji urządzenia."

O ile będzie gwarancja to warto.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lis 2013 10:46   

Powrót do góry

Typek58
Poziom 4
Poziom 4

Post#3 Post autora tematu 13 Lis 2013 11:13   

Dziękuje za odpowiedź.Chociaż miałem nadzieję że ktoś już go testował. Ja też dużo czytałem na jego temat. Raczej go wezmę gdyż 24 zasilenia po 30 zł to nie jest duży wydatek.Nie jestem maniakiem gier jest mi raczej potrzebny do przeglądania internetu a duży wyświetlacz jest dużym plusem a i dualsim też jest mi potrzebny
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lis 2013 11:13   

Powrót do góry

ptaszunkosapa
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Wrocław

Post#4 23 Lis 2013 17:58   

Tu znalazłem coś co Cię może zainteresować.... .W sumie też się zastanawiam nad tym telefonem.
http://technowinki.onet.pl/smartfony/plus-kazam-trooper-x5-5-tani-smartfon-z-duzym-ekranem/s9nj8
Powrót do góry

sen5i
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Bedzin

Post#5 30 Gru 2013 13:58   

To nie ten telefon. Mowa o "5" w linku 5.5".
Powrót do góry

SEba0085
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Tarnów

Post#6 11 Cze 2014 18:24   

Witam mam taki problem odnośnie tego tel Kazam 5.5 mianowicie zablokowałem numer telefoniczny i nie wiem jak go odblokować pomógł by ktoś? pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Opinia o smartfonie Plus Kazam 5
Strona 1 z 1