Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Behringer B115D] Wybór nowych głośników niskotonowych

DjConverse 19 Lis 2013 21:32 507 0
  • #1 19 Lis 2013 21:32
    DjConverse
    Poziom 6  

Witam serdecznie!

Poszukuję majstra który pomoże mi w doborze nowych głośników niskotonowych do kolumn Behringera B115D.

Sprawa jest taka, że po prostu stare zostały spalone. Niby nikt ich nie katował, cały czas sprawdzało się clipy coby nie było żadnego przesteru no ale już trudno, gdzieś musiał ten głośnik dostać za dużego napięcia no i poszło.

Aktualnie w budach siedzą dedykowane gwizdki 1,35" i trzeba mi do nich dobrać dobre, mocne głośniki basowe o impedacji 8 ohm na 15". Osobiście nie mam pojęcia i dlatego też pytam co mi w tej obudowie dobrze zagra, ale tak naprawdę dobrze i myślałem o czymś takim: EMINENCE DELTA 15 ED15 LFA 500W http://allegro.pl/eminence-delta-15-ed15-lfa-500w-jedyny-na-allegro-i3709784607.html Odstrasza mnie tylko ta cena.

Ogólnie chodzi mi o to żeby dobrać solidne głośniki, które zagrają mi lepiej niż te dedykowane felerne niskotonowe które siedzą spalone w budach jak najmniejszym kosztem.

Jeśli ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny bo przez brak nagłośnienia zrobił mi się przestój w pracy. Pozdrawiam!

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme