Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32F5500, Panasonic L32E6E lub coś innego do 1600 zł?

rud3b0y 23 Lis 2013 13:03 1518 4
  • #1 23 Lis 2013 13:03
    rud3b0y
    Poziom 5  

Przymierzam się do kupna telewizora i wstępnie wybrałem te dwa modele. Z tego co udało mi się dowiedzieć, Panasonic ma lepszy obraz, za to Samsung oferuje więcej funkcji po podłączeniu telefonu Samsunga (AllShare™ Control, oglądanie tv na ekranie smartfona, WIFI Direct, telefon jako touchpad czy pilot) Czy różnica w obrazie będzie na tyle duża, żę warto rezygnować z tych dodatkowych funkcji dla Panasonica? Czy w obu modelach jest matowa matryca bo nie mogę znaleźć tej informacji? Biorę jeszcze pod uwagę model UE32F5300 ale zastanawiam się czy po podłączeniu do routera kablem będzie on tak samo funkcjonalny jak wersja z wifi (np czy będzie możliwe bezprzewodowe oglądanie filmów lub granie w gry z telefonu na ekranie tv?)

Oto moje preferencje:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20 m2 - pokój połączony z kuchnią
    2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2, 5-3 m
    3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
    4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? również bokiem
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
    6.Jak słońce świeci w pokoju ? nie świeci
    7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT 29"
    8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart tv, bezproblemowe odtwarzanie mkv i innych formatów z napisami z pendrvie
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowa kablówka ale część programów mam na analogu
    10.Jakie urządzenia ? telefon
    11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? w zależności od dnia 3-10 h
    12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa, mimo że nie wpada mi do pokoju słońce to nie chce, żeby odbijało się w nim światło lamp
    13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, programy, koncerty z youtube
    14.Czy zamierzasz surfować po internecie ? tak
    15.Czy zamierzasz grać w gry - czasem, z telefonu
    16.Preferencje co do marki ? SAMSUNG
    17.Preferencje co do wielkości ?32"
    18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Smużenie, nienaturalny obraz
    19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień i wieczorami ale w pokoju jest z reguły niezbyt jasno a przy oglądaniu często jest zapalone światło
    20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1500 zł
    21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie zależy mi na 3d

Z góry dzięki za odpowiedzi

• #2 23 Lis 2013 13:16
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Panasonic też obsługiwać możesz ze smartfona i jednym palcem zrzucać obrazy i filmy.
    Możesz też obsługiwać telewizor również z iOS i Androida.
    Panasonic masz naprawdę przydatną rzecz ustawianie własnych ekranów, personalizacja ekranu.
    Panasonic pozwala bezprzewodowo przesyłać obraz z telewizora na telewizor.
    I sprawdź jeszcze opinie nawet tu na portalu , wszyscy są zadowoleni.

• #3 23 Lis 2013 14:42
    rud3b0y
    Poziom 5  

a który telewizor będzie lepszy do odtwarzania filmów z pendrive?

• #4 24 Lis 2013 01:36
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #5 05 Sty 2014 00:28
    rud3b0y
    Poziom 5  

co znaczy, że lepiej wykonuje skalowanie? zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem 39 cali, czy nie będzie on za duży przy odległości 3m od tv?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme