Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative Inspire S2 Wireless buczą po podłączeniu kabla

c921575 24 Lis 2013 17:57 1077 2
  • #1 24 Lis 2013 17:57
    c921575
    Poziom 10  

Mam Creative Inspire S2 Wireless Bluetooth. Fajny zestaw, ale coś się w środku z nimi stało i teraz tylko przez bluetooth da się ich używać. Po podłączeniu kabla minijack do wejścia AUX IN w głośniki rozlega się donośne buczenie. Bez znaczenie jest to, czy kabel z drugiej strony jest podłączony do czegoś czy nie. Jak się porusza kablem to poziom buczenie chwilowo wzrasta. Natężenie buczenia zmienia się wraz ze zmianą poziomu głośności. Taka sytuacja występuje na 2 różnych kablach minijack. Kiedy podłączy się głośniki do odtwarzacza to buczenie zagłusza dźwięk muzyki, jest bardziej grube i doniosłe. Przez bluetooth wszystko chodzi ok. Podłączałem już głośniki do innej listwy i jest to samo. Głośniki nie mają jeszcze 2 lat ale Creative daja gwarancję na rok, a głupio mi odstawiać na bok w połowie sprawne głośniki i brać nowe. Co może być przyczyną i czy da się to jakoś naprawić?

• #2 25 Lis 2013 22:42
    c921575
    Poziom 10  

Wie ktos? Da sie to jakos naprawic czy glosniki do wymiany? Najgorsze jest to ze tych glosnikow nie da sie nigdzie rozkrecic, specjalnie tak sa robione.

• #3 25 Lis 2013 23:46
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

c921575 napisał:
    Głośniki nie mają jeszcze 2 lat ale Creative daja gwarancję na rok
    Zaś sprzedawcę obowiązuje 24 miesięczna rękojmia. Możesz je śmiało oddawać do sprzedawcy.
    c921575 napisał:
    Najgorsze jest to ze tych glosnikow nie da sie nigdzie rozkrecic
    W takim razie nic nie zrobisz.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME