Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

dostęp do internetu poprzez modem play HUAWEI E 169

ikk6 01 Gru 2013 16:03 1626 6
REKLAMA
  • #1
    ikk6
    Poziom 15  
    witam,
    niedawno odkryłem w samsung npv5c windows 8 funkcję po włączeiu której komputer staje sie punktem dostępu.
    W związku zpowyższym włączyłem tę funkcję z myślą o udostepnieniu internetu w domu przez wifi i tu niespodzianka - komputer widzi punkt dostępu tak jak inne sieci przez wi-fi, wpisuje hasło a on prubuje sie połączyć i nie może uzyskać adresu ciągle mieląc aż się wyłącza to samo na telefonie.
    Czy jest możliwe, że coś jest nie tak ustawione czy też play radiowy ma jakieś ograniczenia na ilość komputerów połączonych do internetu - jakaś dodatkowa opcja jest wymagana do wykupienia.
  • REKLAMA
  • #2
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet
    Pytanie czy udostępnione masz aktywne połączenie internetowe? Może prościej będzie z aplikacją connectify
  • REKLAMA
  • #3
    ikk6
    Poziom 15  
    Connectify i Play tylko w wersji PRO, a może jest jakiś inny darmowy program.
    A jak udostępnić bo nie bardzo orientuję się w temacie. Wydawało mi się że jak włączę na komputerze taką możliwość to wszystko będzie działało a tu okazało się, że nie.
  • #4
    ikk6
    Poziom 15  
    czy ktoś orientuje sie jak włączyć funkcje powodującą, że komputer staje się punktem AP bo teraz nie mogę do tego jakoś dojść
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #6
    ikk6
    Poziom 15  
    Tak właśnie tylko jak ją włączyć.
    Udało mi się przez przypadek było podane hasło nadane przez system itd. wszystko gotowe na ekranie a teraz nie mam żadnych pomysłów jak do tego dojść
  • #7
    ikk6
    Poziom 15  
    connectify pro rozwiązał sprawę zamykam temat
REKLAMA