Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Gru 2013 09:59
    Marek Wodniak
    Poziom 1  

Witam, ponawiam prośbę, mianowicie nowy tablet nie chce się włączyć przyciskiem, nie działa również ładowanie (oryginalny kabel i adapter). Czy przyczyną może być stara bateria, bo na wyświetlaczu nic się nie pokazuje? Z góry dziękuje za odpowiedź

• #3 06 Sty 2014 21:23
    pysiolinder
    Poziom 1  

Witam.

Ja też mam podobny problem z tym samym tabletem, tablet chodzi jakiś czas, wyłączam ekran przyciskiem i czasem bywa tak, że ekran później nie chce się włączyć. Dopiero po jakimś czasie, ale to też różnie, czasem 5 minut, czasem pół godziny da radę go ponownie włączyć.

Podobnie jest też z ładowaniem, podłączam wtyczkę od ładowarki a ekran czarny i nie pokazuje się ikonka, że się ładuje.

Nie dzieje się to cały czas, tylko od czasu do czasu i też nie mam pojęcia o co chodzi. Może to wina oprogramowania ?

• #4 27 Wrz 2014 21:53
    Ptr3
    Poziom 2  

Właśnie dowiedziałem się że Goclever daje tylko 6 miesięcy gwarancji na baterię. Moja padła po 7 miesiącach użytkowania i teraz wszyscy umywają ręce, zarówno Goclever jak i sprzedawca tanionet/4kraft.

• #6 15 Gru 2014 21:28
    agie65
    Poziom 8  

Witam! Jak w opisie-brak reakcji.Po otwarciu obudowy widoczny spalony element AS20C.I teraz pytanie-co to za element i czy wymiana coś da czy szukac przyczyny spalenia obok tego elementu.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty