Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor do 1000zł.

organista15 11 Gru 2013 14:56 1794 7
  • #1 11 Gru 2013 14:56
    organista15
    Poziom 12  

Witam! Jako, że mój telewizor Samsung LE32A330J1N chyba padł całkowicie szukam drugiego odbiornika. Zbliżają się święta więc kasy ma się mało :) i budżet jest nieco ograniczony. Jako, że dostałem z pracy bony na 1000zł w tej kwocie będę szukał telewizora. Chciałbym, żeby telewizor miał te 32 cale (bo czego chcieć więcej w tej cenie) i do tego full hd. Głównie patrzę na telewizory z media expertu bo jest niedaleko mnie i tam te bony też obsługują. Zainteresował mnie telewizor LG 32LN5400. Podobno ma bardzo dobrą matrycę (ponoć ips) i obraz jest nasycony i ostry. Czy to będzie dobry wybór ? Mój samsung obecny wytrzymał około 5 lat więc myślę, żeby przyszły telewizor też około tych 4 lat wytrzymał.

• #2 11 Gru 2013 16:00
    DominTR3B
    Poziom 26  

Jak widzisz marka dziś to przereklamowana bzdura.Podświetlanie ccfl i kondensatory powinny wytrzymać co najmniej 15 lat,no ale teraz jest LED tv z takim powinien jeszcze dłużej podziałać.Ja bym kupił w tesko czy realu , obraz najlepiej na miejscu ocenić,są po 899pln. PS.Masz szczęście z bonami,ja takie miałem 8 lat temu,w tamtym roku 200zł a teraz całkiem nam zabrali. :(

• #3 11 Gru 2013 16:24
    organista15
    Poziom 12  

Z tym, że w pobliskim media expert nie ma tego telewizora i chciałbym go zamówić do sklepu więc obrazu na miejscu nie stwierdzę chyba, że jest możliwość sprawdzenia na miejscu w sklepie jak on gra jednak o takiej opcji nie mam pojęcia.

Fakt z bonami może i mam farta. Miałem jeszcze premię do tego z tym, że w tym roku już jej nie ma.

• #4 11 Gru 2013 19:14
    atoja3
    Poziom 8  

organista15 napisał:
    Z tym, że w pobliskim media expert nie ma tego telewizora i chciałbym go zamówić do sklepu więc obrazu na miejscu nie stwierdzę chyba, że jest możliwość sprawdzenia na miejscu w sklepie jak on gra jednak o takiej opcji nie mam pojęcia.

Fakt z bonami może i mam farta. Miałem jeszcze premię do tego z tym, że w tym roku już jej nie ma.

W realu ostatnio tanie telewizorki były po świetnej cenie.
    Osobiście polecam UE32EH5000 Samsunga - niestety Mediaexpert ma dość zawyżone ceny i u nich dostaniesz ten tv za ok. 1200 zł.
    Samo sprawdzenie na miejscu nic Tobie praktycznie nie da.
    W sklepach wykorzystują inne tryby połączeń i z góry narzucone emisje.
    Musiałbyś z pendrivem prosić się o testowanie telewizorów.
    Co innego FullHD a co innego jak włączysz zwykły kanał tv bez wsparcia HD.

• #5 11 Gru 2013 19:22
    organista15
    Poziom 12  

Tak to prawda, zamówiłem przed chwilą tego lg'ka w full hd. Czekam teraz aż dojedzie do sklepu. Jakby moderator pozwolił poczekać z zamknięciem tematu parę dni to napiszę tutaj o tym telewizorku.

• #6 13 Gru 2013 19:49
    organista15
    Poziom 12  

Mam telewizor w domu. Ogólnie jest bardzo dobre. Różnica między moim samsungiem a lg jest KOLOSALNA na korzyść LG .

• #7 13 Gru 2013 21:00
    jacekRCA
    Poziom 25  

LG 32LN5400 będzie odpowiedni, tak jest matryca IPS. LG ma dobre matryce IPS, inne firmy też wsadzają matryce LG do swoich telewizorów. Żeby tylko był ten TV w miejscu gdzie możesz wykorzystać bon.

• #8 15 Gru 2013 14:13
    organista15
    Poziom 12  

Dzięki za pomoc, jak już napisałem telewizor mam w domu a bony były sodexo więc je expert obsługuje :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME