X

Żadna gra z Orgin nie działa na multiplayer a kampanie tak

14 Dec 2013 19:30 MAmaximussa
  • #1 14 Dec 2013 19:30
    maximussa
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Problem zaczął się od zakupu Battlefield 4 pierwsza moja orginalna gra :) Kampania działa a multi nie robiłem wszystko co wyczytałem na forach BATTLELOGU I NIE TYLKO I NIC ODBLOKOWYWAŁEM PORTY, STERTY NAJNOWSZE , ZMIENIAŁEM USTAWIENIA INTERNETOWE I ŻADNYCH ZMIAN. ODPUŚCIŁEM SOBIE .PÓŹNIEJ KUPIŁEM BATTLEFIELD 3 I TO SAMO KAMPANIA DZIAŁA A MULTI NIE .TAK SAMO USTAWIAŁEM WSZYSTKO POD TĄ GRĘ I NIC,ALE NIE ODPUSZCZAŁEM KUPIŁEM RÓWNIEŻ MEDAL OF HONOR WARFIGHTER ALE WSZYSTKO NA MARNE CIĄGLE TO SAMO . PRZYPOMINAM ŻE G GRY SĄ NA ORGIN .AHA STAWIAŁEM NAWET SYSTEM NA NOWO I NIC , POŁĄCZENIE INTERNETOWE STABILNE , ZAPORA SYSTEMU WYŁĄCZONA , BRAK ANTYWIRUSA , JAKIEŚ POMYSŁY ?? DOŁĄCZĘ PARĘ SCREANSHOTÓW. JEŚLI NIE TE FORUM TO PROSZĘ O JAKIEŚ NAKIEROWANIE . Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ

Specyfikacja komputera
    Procesor i5 2500 3.3 ghz
    grafika nivida geforce 560 gtx 1024
    płyta główna ;as rock p67 pro3
    8 giga ram ddr3
  • #2 19 Dec 2013 20:13
    rikardo67
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Orgin wysyła maile do aktywacji gry, oczywiście klikałeś na linki aktywacyjne w mailu? no i najlepiej zadzwoń do dostawczy usługi, i dowiesz co jest grane.
  • #3 23 Dec 2013 18:21
    maximussa
    Level 17  
    Topic author Helpful post? (0)
    z dostawcą usługi jest wszystko ok ,problem z battlefield 4 mają też inni ale reszta gier im działa , moim zdaniem problem leży po mojej stronie , mi nie działa żadna z wyżej wymienionych,ostatnio nawet ściągnłem ghost recorn i też nie działa choć nie jest na orgin
  • #4 23 Dec 2013 18:26
    Heinzek
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    W konfiguracji routera spróbuj wybrać inne DNSy np. z OpenDNS lub Google.
    Przekierowanie portów nic nie da bo nie masz i tak zewnętrznego IP.
  • #5 23 Dec 2013 23:21
    maximussa
    Level 17  
    Dziekuję za zainteresowanie co parę głów to nie jedna :) A w mojej już pomysłów brak :(
  • #6 27 Dec 2013 23:18
    maximussa
    Level 17  
    Haloo jest tam ktoś ?? :( Sprawdzałem gry z poza orgin i też coś nie tak np Counter-Strike też nie działa multi :( Zaczynam wierzyć w to ,że komputer też może mieć zachcianki i humorki i wszystkie ustawienia nie robią na nim wrażenia .Aha jeszcze jedno odłączałem router i łączyłem bezpośrednio z pc i nic. CZY JEST KTOŚ KTO MI POMOŻE ??
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products