Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 46-50cali do 4000 zł

Darqxxx 18 Gru 2013 19:54 1122 2
  • #1 18 Gru 2013 19:54
    Darqxxx
    Poziom 1  

Witam, jako że zbliżają się święta i można teraz trafić na ciekawe obniżki tv, znalazłem kilka modeli które mnie interesują. Prosił bym o doradzenie który wybrać, albo zaproponowanie jakiegoś podobnego np LG.
    Samsung UE46F-6650 cena 3499
    Sony KDL-50W685A cena 3899
    (ceny ze sklepu MediaExpert, oferują raty 0% wiec płaci się dokładnie tyle ile wart jest telewizor...chyba :D)
    Cena max to 4000 chociaż optymalna to 3500 :P liczy się obraz, łatwość obsługi( dodatkowe piloty, kontrolery itp) oraz możliwość odtwarzania dużej liczby formatów filmów i napisów(mam teraz Panasonic który ma właśnie problemy z napisami i niektórymi formatami plików), 3D, wbudowane wi-fi, opcjonalnie kamerka do rozmów przez Skype. Liczę na pomoc użytkowników, opinie jeżeli ktoś posiada wyżej wymienione TV. Pozdrawiam.

• #2 20 Gru 2013 22:45
    dlugi666
    Poziom 20  

Osobiście posiadam ww Samsunga od trzech miesięcy.
    Moje uwagi (zalety i wady):
    (+) możliwość instalacji modułu CI+ telewizji kablowej (lub sat jeśli do TV podłączysz talerz),
    (+) dołączone dwa piloty + możliwość sterowania aplikacją na Androidzie,
    (+) nie spotkałem jeszcze filmu, którego nie odtworzył,
    (-) brak wykorzystywania formatowania napisów,
    (-) napisy dość małe (ale to kwestia gustu),
    (+) bardzo dobry obraz (w moim przypadku udało się dobrać fabryczne)
    (-) dla ustawienia indywidualnej numeracji kanałów cyfrowych wymagana obróbka w programie na PC,
    () ilość sieci wi-fi w bloku, w którym mieszkam wykluczyła efektywne jej wykorzystanie

• #3 21 Gru 2013 07:45
    jacekRCA
    Poziom 25  

Ten Samsung wygląda ciekawie, ale LG ma lepsze sterowanie platformą smart TV, chodzi mi tutaj o kontroler Magic Remote, np najlepszym wyborem w LG w tej cenie będzie LG 47LA740S, ewentualnie jeżeli zdecydujesz się na większy telewizor łapie się LG 55LA620S.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme