Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona

p4v3u 19 Gru 2013 22:09 720 2
  • #1 19 Gru 2013 22:09
    p4v3u
    Poziom 27  

Witam,

Kupiłem sobie jakiś czas temu takie słuchawki bluetooth i były całkiem fajne:

Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona

Niestety jakiś czas temu spadły mi z głowy i jeden kanał - jedna słuchawka zaczęła przerywać. Nosząc to można było znaleźć takie położenie, że działało, ale po jakimś czasie przestało.

W końcu więc słuchawki rozkręciłem i okazało się że oba kabelki na zewnątrz słuchawki łączyły bez problemu, aż do chwili w której bez większego problemu wyciągnąłem cały kawałek drutu z wnętrza głośnika/słuchawki.

W związku z tym poszukuję takiego elemntu. Może ktoś wie, gdzie można to dostać:

niestety oznaczeń na samym głośniku brak. Element wygląda ponadto na nierozbieralny :(

Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona

Więcej zdjęć, gdyby ktoś potrzebował:
    Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona Jaybird sb2 - jedna słuchawka - cały komplet bo cewka zniszczona

• Pomocny post
    #2 19 Gru 2013 23:06
    wojtek0995
    Poziom 27  

Jak dla mnie mógłbyś kupić inne słuchawki i wyjąc z nich tylko głośniki :)

• #3 21 Gru 2013 22:25
    p4v3u
    Poziom 27  

To właśnie rozważam, ale chciałbym takie same :)

Może ktoś kojarzy jakieś takie właśnie ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME