Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 22 Gru 2013 21:09
    figo-22
    Poziom 10  

Witam mam problem z świeżo zamontowany komputerem pokładowym w moim fordzie focusie mk1 1.8 TDDI zz 2003r .Mianowicie chodzi oto, iź komputer pokazuje spalanie chwilowe na jałowym w przedziale 3 do 9 litrów ,reszta parametrów jak tmp i średnia prędkość oraz dystans jaki pozostał na zbiorniku są OK. Proszę o pomoc , komputer montowałem zgodnie z instrukcją z forum forda http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=8874

• #2 22 Gru 2013 21:18
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przypatrz się, czy nie pokazuje ci wtedy spalania w litrach na godzinę, a nie w litrach na km. Jeśli tak, to przełącza się poprawnie. Pozostaje kwestia wartości.

• #3 22 Gru 2013 21:31
    figo-22
    Poziom 10  

jest w chwilowym w tym kompie L/H ale wszystkim na forum pokazuje max 2 po odpaleniu a 1 przy ciepłym. Mi natomiast strasznie faluje 4.3 5,6 7,8 itd..Poszukuję też instrukcji tego komputera by rozszyfrować opcję serwisowe po przytrzymaniu "S"
    Dodam też że zauważyłem iź przy wciśnięciu gazu spalanie spada zamiast rosnąć .;)

• #4 22 Gru 2013 22:24
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 42  

figo-22 napisał:
    Dodam też że zauważyłem iź przy wciśnięciu gazu spalanie spada zamiast rosnąć .

A czy czasem nie masz z anglika?

• #5 22 Gru 2013 22:54
    figo-22
    Poziom 10  

mam w km/h i litrach nie mam mil moge jedynie przełączyć na mile . A jakie to ma znaczenie ?

• #6 23 Gru 2013 16:03
    figo-22
    Poziom 10  

POMOCY koledzy korzystałem z tego. Który mogłem pomylić kabel bo nawet nie wiem który odp. za chwilowe mam focusa po lifcie .

ford focus mk1 - Focus komputer pokladowy spalanie AWARIA

• #8 02 Sty 2014 12:55
    figo-22
    Poziom 10  

koledzy a czy ktoś może mi choć wytłumaczyć który z pinów odp za zbieranie informacji o spalaniu chwilowym, ilości paliwa w baku i średnim spalaniu ?? zawęzi mi to obszar poszukiwań błędu.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty