Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Xsara 2001 r. - Brak komunikacji z sensorem airbag , potrzebny schemat.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Xsara 2001 r. - Brak komunikacji z sensorem airbag , potrzebny schemat.
Autor
Wiadomość
thomas102
Poziom 12
Poziom 12

Post#1 Post autora tematu 29 Gru 2013 19:45   

Xsara 2001 r. - Brak komunikacji z sensorem airbag , potrzebny schemat.

Do moderatora , zanim znów otrzymam opr - informuje że nie zamierzam modyfikować wsadu sensora , nie mam zamiaru zmieniać czegokolwiek w instalacji poduszek , szukałem na forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Temat wałkuje od miesiąca , kupiłem nowy sensor airbag ponieważ niby poprzedni był uszkodzony po wypadku , i dalej nie łączy się z żadnym skanerem w tym z lexią , najprawdopodobniej uszkodzona jest wiązka , ale żeby to zdiagnozować muszę mieć oznaczenie wyprowadzeń pinów z sensora Autoliv i taką prośbę kieruję .
ps. mam nadzieję że nie łamię tym razem żadnego z punktów regulaminu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Gru 2013 19:45   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Xsara 2001 r. - Brak komunikacji z sensorem airbag , potrzebny schemat.
Strona 1 z 1