Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dźwięku w subwooferze - Logitech x-230

daniel46 03 Sty 2014 23:27 858 3
  • #1 03 Sty 2014 23:27
    daniel46
    Poziom 7  

Witam, mam problem z tymi głośnikami. Działają tylko małe satelity, i to tak, jakby napędzała je tylko moc z telefonu, a wzmacniacz w ogóle był wyłączony. Z suba nie wydobywa się żaden dźwięk.
    Po podłączeniu bateryjki do niskotonowego mebrana się rusza, więc głośnik jest ok.
    Wygląda to tak, jakby był spalony wzmacniacz, albo w ogólnie nie dochodziło napięcie do niego.
    Od razu mówię, że nie jestem elektronikiem, ale fajnie, jakby ktoś podpowiedział, co mogę zrobić, co zmierzyć, itd. No i jak w ogóle w tym zestawie wygląda wzmacniacz :D Pozdrawiam

• #2 04 Sty 2014 01:44
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

daniel46 napisał:
    Od razu mówię, że nie jestem elektronikiem, ale fajnie, jakby ktoś podpowiedział, co mogę zrobić,
    daniel46 napisał:
    No i jak w ogóle w tym zestawie wygląda wzmacniacz :D
    Jedyne co możesz zrobić to zanieść sprzęt do serwisu RTV. Ja też nie jestem elektronikiem, ale pojęcie o tym jak wygląda wzmacniacz mam. To jak działa też wiem, ale jeżeli zepsuje mi się samochód, to nie pytam w sieci jak go naprawić, bo o samochodzie wiem tyle że ma 4 koła, silnik, kierownicę i jeździ. Samochód idzie do mechanika, który się na tym zna.
    Sam mówisz że nie posiadasz wystarczającej wiedzy do naprawy a w ten sposób więcej możesz zepsuć niż naprawić (a we wzmacniaczach jest to bardzo proste).

• #3 08 Sty 2014 15:55
    Samuel567
    Poziom 2  

Haha. Najlepiej zanieś je do naprawy jak mówi poprzednik. Nie warto nic samemu naprawiać bo można sobie jeszcze bardziej popsuć

• #4 09 Sty 2014 21:16
    daniel46
    Poziom 7  

Dzięki za sensowne odpowiedzi, takich oczekiwałem.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme