Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

seat cordoba - Migająca kontrolka

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> seat cordoba - Migająca kontrolka
Author
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post from the author of the topic 06 Jan 2014 10:34   

seat cordoba - Migająca kontrolka

Witam mam seata cordobe silnik 1.9 i pewien problem ,mianowicie dzisiaj jadąc do miasta zobaczyłem że mruga mi pomarańczowa kontrolka w kształcie sprężynki dodam ,że miałem już takie coś 2 lata temu ,ale jakoś sama zgasła i wszystko było ok do dzisiaj .Co to może być przyczyną i jak to usunąć domyślam się ,że bez podpięcia do komputera się nie obejdzie proszę o szybką pomoc .Dodaje jeszcze zdjęcie tej kontrolki seat cordoba  - Migająca kontrolka

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Jan 2014 10:34   

Back to top

maniekwielki
Poziom 14
Poziom 14

Post#2 06 Jan 2014 10:38   

Re: seat cordoba - Migająca kontrolka

Kolego pod komputer i zobaczyć jakie błędy wywala jedyne rozwiązanie, dużo jest czynników od których ta kontrolka się zapala np. wtryski ,przepływomierz,pompa..itd Very Happy Very Happy

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Jan 2014 10:38   

Back to top

szast
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 06 Jan 2014 10:44   

Prawdopodobnie problem ze świecami żarowymi.
seat cordoba  - Migająca kontrolka

Moderated by Przemo9826:
Sam nawet nie doczytałeś do końca tego co wkleiłeś.

Regulamin wewnętrzny działu.
Regulamin.

3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

Ostrzeżenie.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Jan 2014 10:44   

Back to top

jakubs135
Poziom 9
Poziom 9

Post#4 Post from the author of the topic 06 Jan 2014 10:46   

hmm no mam zamiar tak zrobić jednak gdzieś czytałem że jest to kontrolka od świec żarowych
jeszcze gdzie indziej ,że od jakiegoś połączenia silnika z ramą i już szczerze mówiąc się trochę pogubiłem się jednak mam cały czas nadzieje ,że może sama zgaśnie

Helpful message? + -

Back to top

Przemo9826
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Post#5 06 Jan 2014 10:59   

Regulamin wewnętrzny działu.

Regulamin.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Na tym forum wymagamy minimum wiedzy na temat aut oraz minimum własnego wkładu w zlokalizowanie usterki.

Kosz.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> seat cordoba - Migająca kontrolka
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.117 seconds

elektroda.pl topic RSS feed