Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

seat cordoba - Migająca kontrolka

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> seat cordoba - Migająca kontrolka
Autor
Wiadomość
jakubs135
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Pilzno

Post#1 Post autora tematu 06 Sty 2014 11:34   

seat cordoba - Migająca kontrolka

Witam mam seata cordobe silnik 1.9 i pewien problem ,mianowicie dzisiaj jadąc do miasta zobaczyłem że mruga mi pomarańczowa kontrolka w kształcie sprężynki dodam ,że miałem już takie coś 2 lata temu ,ale jakoś sama zgasła i wszystko było ok do dzisiaj .Co to może być przyczyną i jak to usunąć domyślam się ,że bez podpięcia do komputera się nie obejdzie proszę o szybką pomoc .Dodaje jeszcze zdjęcie tej kontrolki seat cordoba  - Migająca kontrolka
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Sty 2014 11:34   

Powrót do góry

maniekwielki
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: świecie

Post#2 06 Sty 2014 11:38   

Re: seat cordoba - Migająca kontrolka

Kolego pod komputer i zobaczyć jakie błędy wywala jedyne rozwiązanie, dużo jest czynników od których ta kontrolka się zapala np. wtryski ,przepływomierz,pompa..itd :D :D
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Sty 2014 11:38   

Powrót do góry

szast
Poziom 16
Poziom 16

Post#3 06 Sty 2014 11:44   

Prawdopodobnie problem ze świecami żarowymi.
seat cordoba  - Migająca kontrolka

Moderowano przez Przemo9826:
Sam nawet nie doczytałeś do końca tego co wkleiłeś.

Regulamin wewnętrzny działu.
Regulamin.

3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

Ostrzeżenie.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Sty 2014 11:44   

Powrót do góry

jakubs135
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Pilzno

Post#4 Post autora tematu 06 Sty 2014 11:46   

hmm no mam zamiar tak zrobić jednak gdzieś czytałem że jest to kontrolka od świec żarowych
jeszcze gdzie indziej ,że od jakiegoś połączenia silnika z ramą i już szczerze mówiąc się trochę pogubiłem się jednak mam cały czas nadzieje ,że może sama zgaśnie
Powrót do góry

Przemo9826
Poziom 26
Poziom 26

Post#5 06 Sty 2014 11:59   

Regulamin wewnętrzny działu.

Regulamin.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Na tym forum wymagamy minimum wiedzy na temat aut oraz minimum własnego wkładu w zlokalizowanie usterki.

Kosz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> seat cordoba - Migająca kontrolka
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.068 seconds

elektroda.pl temat RSS