Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel subwoofer---->komputer

Insider93 10 Sty 2014 20:03 1527 11
  • #1 10 Sty 2014 20:03
    Insider93
    Poziom 8  

Witam pytanie brzmi jak nazywa się taki kabel lub gdzie go można kupić chodzi o wejscie 6 'dziurek' i jedna na środku a z drugiej minijack do pc , chodzi o subwoofer(wzmacniacz) dzięki z góry ;)

Ps to chyba to wejście Kabel subwoofer---->komputer

• #2 10 Sty 2014 20:34
    elemen_th
    Poziom 29  

Nie można go zapewne dokupić bo jest to kabel dedykowany i zrobiony specjalnie dla danego urządzenia, pewnie jakiegoś zestawu komputerowego 5.1.

• #3 10 Sty 2014 21:06
    Insider93
    Poziom 8  

Zestawu 2-1 , jak to nie można ? przecież nie pytam o rozłożenie parasolki gdzieś tam tylko o kabel zwykły, dzięki za info ale mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć oprócz takiego tam marudy ?

• #4 10 Sty 2014 23:23
    Pain
    Poziom 25  

Insider93 napisał:
    jak to nie można ? przecież nie pytam o rozłożenie parasolki gdzieś tam tylko o kabel zwykły, dzięki za info ale mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć oprócz takiego tam marudy ?

Nie można bo tak jak poprzednik napisał przewód ze zdjęcia jest z zestawu najprawdopodobniej 5.1 Creative i nie jest on dostępny w sprzedaży panie taki tam marudo.
    Chyba, że Ci ktoś odsprzeda od jakiegoś uszkodzonego zestawu, ale to łatwiej rozłożyć parasolkę gdzieś tam niż trafić.

Sam wtyk należy do rodziny mini-din.

• #5 11 Sty 2014 02:40
    Insider93
    Poziom 8  

Nie potrzeba mi tych dwóch pozostałych , Widziałem gdzieś już na bank takie wtyczki przy czymś, jak to nie można kupić? dalej nie rozumiem czyli otwieram sklep chyba z takimi oto właśnie. skoro 0 konkurencji... tylko ciii...

• #6 11 Sty 2014 11:06
    Pain
    Poziom 25  

Insider93 napisał:
    Nie potrzeba mi tych dwóch pozostałych , Widziałem gdzieś już na bank takie wtyczki przy czymś, jak to nie można kupić? dalej nie rozumiem czyli otwieram sklep chyba z takimi oto właśnie. skoro 0 konkurencji... tylko ciii...

Czego nie rozumiesz? Że to przewód wyprodukowany do konkretnego zestawu głośnikowego i sprzedawany przez producenta wyłącznie w takim zestawie?

Nic dziwnego, że widziałeś przewody z takim wtykiem bo tak jak napisałem jest to mini-din, ale musiał być to INNY niż na zdjęciu (np. przewody s-video mają tego typu wtyk) lub ktoś sprzedawał używany z zestawu. Sam wtyk można kupić ale nie nowy przewód, który pokazałeś na zdjęciu.

Jak potrzebujesz przewód 1x jack - mini-din to poszukaj czy jest rozpisane który pin za co odpowiada, kup wtyki i zlutuj odpowiedni. Albo czekaj i szukaj czy ktoś wystawi na aukcji. Więcej w tym temacie już się nie da powiedzieć.

• #8 11 Sty 2014 12:09
    PawelMajda
    Poziom 14  

Wydaje mi się, że niedawno był podobny temat dotyczący zestawu Logitecha. Kabelek można dokupić jedynie używany/od tego zestawu jeśli się nie mylę

• #9 11 Sty 2014 13:35
    Insider93
    Poziom 8  

dzięki za odpowiedzi , nie przypuszczałem że może z tym być tyle kombinowania, a przerobienie subwoofera tak że łączy się z Pc bez tego wejście mini-din jest możliwe ?

• #10 11 Sty 2014 13:39
    siewcu
    Poziom 32  

Jest, ale proste i przyjemne to nie będzie. Swoją drogą, gdyby to było 2.1 to nie byłoby 3 wtyczek :)

• #11 11 Sty 2014 15:11
    gradek83
    Poziom 31  

Jeśli szukasz kabla to zapewne masz i głośniki więc nie lepiej było by pokazać głośniki zapewne po wyglądzie a i może na nich podany jest model marka sprzętu. Jeśli masz taki kabel ale uszkodzony to co za problem kupić wtyk mini DIN i trzy wtyki JACK i po rozcięciu wtyczek albo i za pomocą miernika test diody sprawdzić po pinach połączenia przewodów z końcówkami.

• #12 11 Sty 2014 17:40
    PawelMajda
    Poziom 14  

@up

Tylko pytanie, czy to jest miniDIN, bo głośniki komputerowe lubią mieć taki, ale udziwniony kabelek, którego miniDIN nie zastąpi

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME