Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Nie moge zainstalowac skype wyskakuje błąd

gwiazdor6785 12 Sty 2014 17:30
  • #1 12 Sty 2014 17:30
    gwiazdor6785
    Poziom 3  

wyskakuje mi błąd przy instalacji cały dzien siedze i nic instalacja i deinstakacja zero efektów nawet ściągałem ze strony majorgeeks.com/files/details/skype.html prosze o pomoc

• #2 12 Sty 2014 17:47
    quinty
    Poziom 27  

Jaki OS?
    Jaki Service pack ?
    Są net frameworki ?
    Ściągnij skajpa z oficjalnej strony.

• #3 12 Sty 2014 17:50
    kiss39
    Poziom 29  

Program Skyp musi być pod dany system 32/bit lub 64bit jaki masz windows?

• #4 12 Sty 2014 19:24
    gwiazdor6785
    Poziom 3  

mam windowsa sp2 okrojony K-Lite_Codec_Pack_720_Full ściągałem skype z opicjalnej strony i wszystkie zainstalowane wersje maja ten sam błąd
    ściąganie przebiega prawiłowo i proces instalacji na poczatku tez lecz pod koniec ukazuje sie ten błąd moze w WINDOWS\system32 cos zmienic doac

• #5 13 Sty 2014 19:28
    kiss39
    Poziom 29  

Wstępnie:

może są uszkodzone pliki lub odinstalowałeś pliki bobloteki dll z innym programem w tym celu Zobacz opcje.

A. Spróbuj naprawić pliki na dysku - Windows - Uruchom>wpisz CMD dalej w oknie chkdsk i enter

B. Zobacz ,czy masz plik KERNEL32.dll w Windows\system32 jeżeli brakuje to pobierz i wrzuć tam

KERNEL32.dll - http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?kernel32

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

Wysłałeś SCREEN ze skanu chkdsk i są błędy w plikach, których system nie może naprawić-zeskanować w trybie rzeczywistym, musisz zastosować naprawę dysku, skan z parametrem chkdsk /f z potwierdzeniem "T". Skan gruntowny dysku i naprawa wszystkich plików nastąpi przy ponownym włączeniu komputera.

- odnośnie SCREENA z plikiem KERNEL32.dll znajduje się już plik w Windows\system32. Jak wykonasz skan z parametrem F to spróbuj zainstalować SKYPE.

• #6 13 Sty 2014 22:36
    gwiazdor6785
    Poziom 3  

No kolego pomału dochodzimy do zfinalowania skype i pokonania tego błędu dodam ze pobrałem z oficjalnej strony skype powiedz mi o co chodzi tym razem i podpowiedz co mam zrobic

• #7 13 Sty 2014 22:52
    CHACA
    Poziom 43  

Jeżeli XP to dograj jeszcze dodatkowo SP3.

• #8 13 Sty 2014 23:08
    trance123
    Poziom 20  

Jak byś wpisał ten błąd w Google to na oficjalnej stronie odpowiadają, że wymagany jest SP3 do Win XP.

• #9 14 Sty 2014 12:22
    kiss39
    Poziom 29  

gwiazdor6785

Product.CAB tak podobnie jak pliki dll (bibloteka systemowa) tylko pliki CAB to komplet plików zawarty w pakiety . PC wyświetla info. o uszkodzonym lub brakującym pakecie, a teraz trzeba taki plik dostarczyć. Windows Xp SP2/SP3 ma takie zestawy CAB.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty