Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Main Page -> Forum Index -> For fun Hydepark ->Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
cold as ice
Level 1
cold as ice
Level 1
Post#1 13 Jan 2014 21:04  Topic author   

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Jak w temacie - poszukuję osoby która posiada wyżej wymienione rzeczy i mogłaby mi wyświadczyć przysługę w postaci zafoliowania folią termokurczliwą jednego małego kartonu. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby taka osoba się na Śląsku znalazła.

Albo może są jakieś punkty na śląsku (Chorzów, Katowice, Sosnowiec itp.) gdzie dokonuje się takich rzeczy i może ktoś poleci? Ja googluję szukam i tak naprawdę nic nie znajduje bo nawet nie wiem czy szukam w dobrym kierunku (usługi pakowania, foliowania itp.).

Wiem, że co prawda można kupić ręczne zgrzewarki za niewielkie pieniądze ale czy to się opłaca na jedno małe pudełko? Raczej nie.

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
b26
Level 6
Post rating: 1
b26
Level 6
Post#2 24 Jan 2014 11:48    

Re: Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Jeżeli chodzi o jedno pudełko to łatwiej owinąć folią stretch. Jeżeli musi być folia termokurczliwa to można ją zgrzać żelazkiem ( przez papier) - najlepiej krawędzią żelazka. Można też owinąć folią termokurczliwą, brzegi szczepić np spinaczem lub gwoździami i obkurczyć opalarką ( można też przeprasować żelazkiem przez papier na niskiej temperaturze przez papier). Folia termokurczliwa zaczyna się kurczyć w temp. ok 100 C.

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
rafcio363
Level 30
Helped: 73
Post rating: 25
rafcio363
Level 30
Post#3 25 Jan 2014 19:01    

Re: Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Kolego w niektórych hipermarketach ochroniarze takie coś ci zrobią za free jak wejdziesz z swoją prywatną rzeczą na teren sklepu.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> For fun Hydepark -> Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej
Page 1 of 1

Similar topics to poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Klejenie folii manetycznej z metalem. (10)
Zgrzewanie folii, przyciemniacz obniży temperaturę? (2)
Klej po folii samoprzylepnej - jak usunąć? (14)
Zgrzewarka do folii PVC w teorii i praktyce (5)
Wykrywacz folii LDPE (woreczków strunowych) (4)
Hot air i klejenie folii basenowej/oczko wodne (1)
Jak zabezpieczyć wydruk na folii/cienki laminat przed działaniem nitro? (3)

Switch to mobile version Switch to version for desktops