Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej
Autor
Wiadomość
cold as ice
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 13 Sty 2014 22:04   

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Jak w temacie - poszukuję osoby która posiada wyżej wymienione rzeczy i mogłaby mi wyświadczyć przysługę w postaci zafoliowania folią termokurczliwą jednego małego kartonu. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby taka osoba się na Śląsku znalazła.

Albo może są jakieś punkty na śląsku (Chorzów, Katowice, Sosnowiec itp.) gdzie dokonuje się takich rzeczy i może ktoś poleci? Ja googluję szukam i tak naprawdę nic nie znajduje bo nawet nie wiem czy szukam w dobrym kierunku (usługi pakowania, foliowania itp.).

Wiem, że co prawda można kupić ręczne zgrzewarki za niewielkie pieniądze ale czy to się opłaca na jedno małe pudełko? Raczej nie.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 13 Sty 2014 22:04   

Powrót do góry

b26
Poziom 4
Poziom 4

Post#2 24 Sty 2014 12:48   

Re: Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Jeżeli chodzi o jedno pudełko to łatwiej owinąć folią stretch. Jeżeli musi być folia termokurczliwa to można ją zgrzać żelazkiem ( przez papier) - najlepiej krawędzią żelazka. Można też owinąć folią termokurczliwą, brzegi szczepić np spinaczem lub gwoździami i obkurczyć opalarką ( można też przeprasować żelazkiem przez papier na niskiej temperaturze przez papier). Folia termokurczliwa zaczyna się kurczyć w temp. ok 100 C.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 24 Sty 2014 12:48   

Powrót do góry

rafcio363
Poziom 22
Poziom 22

Post#3 25 Sty 2014 20:01   

Re: Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

Kolego w niektórych hipermarketach ochroniarze takie coś ci zrobią za free jak wejdziesz z swoją prywatną rzeczą na teren sklepu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> HydePark -> Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej
Strona 1 z 1