X

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

13 Jan 2014 21:04 COcold as ice
  • #1 13 Jan 2014 21:04
    cold as ice
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Jak w temacie - poszukuję osoby która posiada wyżej wymienione rzeczy i mogłaby mi wyświadczyć przysługę w postaci zafoliowania folią termokurczliwą jednego małego kartonu. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby taka osoba się na Śląsku znalazła.

Albo może są jakieś punkty na śląsku (Chorzów, Katowice, Sosnowiec itp.) gdzie dokonuje się takich rzeczy i może ktoś poleci? Ja googluję szukam i tak naprawdę nic nie znajduje bo nawet nie wiem czy szukam w dobrym kierunku (usługi pakowania, foliowania itp.).

Wiem, że co prawda można kupić ręczne zgrzewarki za niewielkie pieniądze ale czy to się opłaca na jedno małe pudełko? Raczej nie.
  • #2 24 Jan 2014 11:48
    b26
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Jeżeli chodzi o jedno pudełko to łatwiej owinąć folią stretch. Jeżeli musi być folia termokurczliwa to można ją zgrzać żelazkiem ( przez papier) - najlepiej krawędzią żelazka. Można też owinąć folią termokurczliwą, brzegi szczepić np spinaczem lub gwoździami i obkurczyć opalarką ( można też przeprasować żelazkiem przez papier na niskiej temperaturze przez papier). Folia termokurczliwa zaczyna się kurczyć w temp. ok 100 C.
  • #3 25 Jan 2014 19:01
    rafcio363
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Kolego w niektórych hipermarketach ochroniarze takie coś ci zrobią za free jak wejdziesz z swoją prywatną rzeczą na teren sklepu.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products