Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 520 czy Sony Xperia M

helena17 16 Sty 2014 21:42 2280 5
  • #1 16 Sty 2014 21:42
    helena17
    Poziom 8  

Witam, mam do wyboru przy podpisaniu umowy dwa wyżej wymienione telefony. Który będzie lepszy. Wiem, że "szału" nie robią. Ale zależy mi by telefon miał możliwość łączenia przez wifi, w miarę dobrze robił zdjęcia, bateria dość mocna i od czasu do czasu posłuchałabym muzyki. Serdecznie dziękuję za pomoc :)

• #2 16 Sty 2014 21:59
    patrykGSM
    Poziom 21  

Zdecydowanie Xperia M. Nokia to syf na windowsie.

• #4 16 Sty 2014 22:17
    MarcinMM84
    Poziom 10  

Od przeszło 2 tygodni jestem posiadaczem Sony Xperia M i jestem naprawdę zadowolony. Lumie 520 miałem kilka razy w ręku i, pomimo tego że szybko opanowuje kontrole nad sprzętem elektronicznym i obsługuje go instynktownie to Lumia jest dla mnie jak cegła. Znajomi po kilku dniach użytkowania tego telefonu tęsknili za starymi fonami.
    Xperia M pomimo małej pamięci własnej jak na dzisiejsze czasy - zaledwie 2 GB - bardzo sprawnie operuje na dużej pamięci zewnętrznej ( Ja załadowałem 32 GB ). Obsługa jest prosta a dostęp do wszystkich aplikacji i opcji za jednym przesunięciem palca. Ogólnie - polecam M.

• #5 16 Sty 2014 22:19
    patrykGSM
    Poziom 21  

sPeRaCz.PL napisał:
    Kolego patrykGSM określenie "syf" nie jest na miejscu.

Źle się wyraziłem ... chciałem w szybki i obrazowy sposób napisać że nokie w dzisiejszych czasach słabo się sprawdzają.

• #6 16 Sty 2014 22:29
    MarcinMM84
    Poziom 10  

[quote="sPeRaCz.PL"]Kolego patrykGSM określenie "syf" nie jest na miejscu. Każdy ma swoje preferencje i gusta, o których się nie dyskutuje.

Cytat:

Dzisiaj, po zmianach jakie nastąpiły w telefonii komórkowej prawie każda osoba która posiada komórkę wyrażenie "syf" oznacza właśnie nokie i to nic dziwnego. I nie powinno kajać się osoby, która w taki sposób wyraża się o twórcy najlepszej, którą każdy w swoim czasie chciał mieć, niezawodnej i praktycznie niezniszczalnej a w tym prostej w obsłudze NOKI 3210.
    [/table]

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme