X

Lumia 520 czy Sony Xperia M

helena17 16 Jan 2014 21:42
  • #1 16 Jan 2014 21:42
    helena17
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam do wyboru przy podpisaniu umowy dwa wyżej wymienione telefony. Który będzie lepszy. Wiem, że "szału" nie robią. Ale zależy mi by telefon miał możliwość łączenia przez wifi, w miarę dobrze robił zdjęcia, bateria dość mocna i od czasu do czasu posłuchałabym muzyki. Serdecznie dziękuję za pomoc :)
  • #2 16 Jan 2014 21:59
    patrykGSM
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Zdecydowanie Xperia M. Nokia to syf na windowsie.
  • #3 16 Jan 2014 22:04
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Kolego patrykGSM określenie "syf" nie jest na miejscu. Każdy ma swoje preferencje i gusta, o których się nie dyskutuje.

Tutaj należy do tego podejść czysto-technicznie i obiektywnie:
    http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/lumia520/
    http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperiam/

Gdyby to była rozmowa czystoprywatna to poleciłbym "Soniaka".
  • #4 16 Jan 2014 22:17
    MarcinMM84
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Od przeszło 2 tygodni jestem posiadaczem Sony Xperia M i jestem naprawdę zadowolony. Lumie 520 miałem kilka razy w ręku i, pomimo tego że szybko opanowuje kontrole nad sprzętem elektronicznym i obsługuje go instynktownie to Lumia jest dla mnie jak cegła. Znajomi po kilku dniach użytkowania tego telefonu tęsknili za starymi fonami.
    Xperia M pomimo małej pamięci własnej jak na dzisiejsze czasy - zaledwie 2 GB - bardzo sprawnie operuje na dużej pamięci zewnętrznej ( Ja załadowałem 32 GB ). Obsługa jest prosta a dostęp do wszystkich aplikacji i opcji za jednym przesunięciem palca. Ogólnie - polecam M.
  • #5 16 Jan 2014 22:19
    patrykGSM
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    sPeRaCz.PL wrote:
    Kolego patrykGSM określenie "syf" nie jest na miejscu.

Źle się wyraziłem ... chciałem w szybki i obrazowy sposób napisać że nokie w dzisiejszych czasach słabo się sprawdzają.
  • #6 16 Jan 2014 22:29
    MarcinMM84
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    [quote="sPeRaCz.PL"]Kolego patrykGSM określenie "syf" nie jest na miejscu. Każdy ma swoje preferencje i gusta, o których się nie dyskutuje.
    Quote:

Dzisiaj, po zmianach jakie nastąpiły w telefonii komórkowej prawie każda osoba która posiada komórkę wyrażenie "syf" oznacza właśnie nokie i to nic dziwnego. I nie powinno kajać się osoby, która w taki sposób wyraża się o twórcy najlepszej, którą każdy w swoim czasie chciał mieć, niezawodnej i praktycznie niezniszczalnej a w tym prostej w obsłudze NOKI 3210.
    [/table]
  Search 4 million + Products
Browse Products