Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?

Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives ->Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji? Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
lukmistrz
Level 13
Post rating: 4
lukmistrz
Level 13
Post#1 18 Jan 2014 12:47  Topic author   

Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?

Witam, przeczytałem wszystkie tematy dotyczące mojej nawigacji i nie do końca jest odpowiedź... dostałem cały zestaw nawigacyjny Nokia PD-12, ale bez żadnej karty pamięci, jest puste miejsce w miejscu przeznaczonym na kartę... znalazłem adapter i kartę pamięci pasującą do mojej nawigacji... posiadam kartę pamięci 2GB SD i 4GB SDHC sformatowałem dwie i teraz nie wiem która będzie OK bo z tego co przeczytałem jednemu użytkownikowi działa SDHC a drugiemu nie... problem w tym, że jak nie będzie działała to zostanie mi tylko 2GB i teraz moje pytanie... czy starczy 2GB? i jak mam zacząć wgrywanie mapy? jaką mapę polecacie? jestem kompletnie w tym temacie zielony więc proszę o wyrozumiałość i dokładnie krok po kroku wytłumaczenie... z góry wielkie dzięki...

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
marek216
Company Account
Level 43
Helped: 936
marek216
Company Account
Level 43
Post#2 18 Jan 2014 15:37    

Re: Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?

Kupujesz AutoMapę, podczas instalacji wybierasz swoją nokie i instalujesz. Zero czarów.

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
lukmistrz
Level 13
lukmistrz
Level 13
Post#3 19 Jan 2014 12:23  Topic author   

przeczytaj jeszcze raz mój temat i edytuj swoją wypowiedź, bo chyba nie do końca zrozumiałeś o co prosiłem...

Helpful post? + 0
Back to top
Pontikos
Level 38
Helped: 297
Post rating: 96
Pontikos
Level 38
Post#4 19 Jan 2014 15:57    

Kolego lukmistrz - sugeruje spokoj i konkrety, zamiast emocji. Kolega Marek216 zalozyl ze jestes bardziej obyty technicznie.
Nie napisales, NA CO KONKRETNIE ma wystarczyc 2GB? Wystarczy na mapy o zasiegu Central Europe.

Jak zainstalowac? Idziesz na strone automapa.pl, do dzialu download i sciagasz wersje DEMO automapy - calkowicie za darmo oraz z instrukcja krok po kroku jak calosc wykonac. (W opcji DODATKI wybierasz dodatek Nokia 300/500) Jesli stwierdzisz ze dziala, w analogiczny sposob instalujesz wersje komercyjna.

Inna opcja jest odblokowanie urzadzenia i wgrane map alternatywnych, np. igo83.

Helpful post? + 0
Back to top
lukmistrz
Level 13
lukmistrz
Level 13
Post#5 19 Jan 2014 21:36  Topic author   

nikt tu się nie ekscytuje...

nie wiem gdzie na stronieTo view the material on this forum you must be logged in. znajdę wersje demo...

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?
Page 1 of 1

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.079 seconds