X

Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?

lukmistrz 18 Jan 2014 12:47
  • #1 18 Jan 2014 12:47
    lukmistrz
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam, przeczytałem wszystkie tematy dotyczące mojej nawigacji i nie do końca jest odpowiedź... dostałem cały zestaw nawigacyjny Nokia PD-12, ale bez żadnej karty pamięci, jest puste miejsce w miejscu przeznaczonym na kartę... znalazłem adapter i kartę pamięci pasującą do mojej nawigacji... posiadam kartę pamięci 2GB SD i 4GB SDHC sformatowałem dwie i teraz nie wiem która będzie OK bo z tego co przeczytałem jednemu użytkownikowi działa SDHC a drugiemu nie... problem w tym, że jak nie będzie działała to zostanie mi tylko 2GB i teraz moje pytanie... czy starczy 2GB? i jak mam zacząć wgrywanie mapy? jaką mapę polecacie? jestem kompletnie w tym temacie zielony więc proszę o wyrozumiałość i dokładnie krok po kroku wytłumaczenie... z góry wielkie dzięki...
  • #2 18 Jan 2014 15:37
    marek216

Level 43  
    Helpful post? (0)
    Kupujesz AutoMapę, podczas instalacji wybierasz swoją nokie i instalujesz. Zero czarów.
  • #3 19 Jan 2014 12:23
    lukmistrz
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    przeczytaj jeszcze raz mój temat i edytuj swoją wypowiedź, bo chyba nie do końca zrozumiałeś o co prosiłem...
  • #4 19 Jan 2014 15:57
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Kolego lukmistrz - sugeruje spokoj i konkrety, zamiast emocji. Kolega Marek216 zalozyl ze jestes bardziej obyty technicznie.
    Nie napisales, NA CO KONKRETNIE ma wystarczyc 2GB? Wystarczy na mapy o zasiegu Central Europe.

Jak zainstalowac? Idziesz na strone automapa.pl, do dzialu download i sciagasz wersje DEMO automapy - calkowicie za darmo oraz z instrukcja krok po kroku jak calosc wykonac. (W opcji DODATKI wybierasz dodatek Nokia 300/500) Jesli stwierdzisz ze dziala, w analogiczny sposob instalujesz wersje komercyjna.

Inna opcja jest odblokowanie urzadzenia i wgrane map alternatywnych, np. igo83.
  • #5 19 Jan 2014 21:36
    lukmistrz
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    nikt tu się nie ekscytuje...

nie wiem gdzie na stronieTo view the material on this forum you must be logged in. znajdę wersje demo...
  Search 4 million + Products
Browse Products