Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Nokia PD-12 - jak wgrać mapę do nawigacji?

lukmistrz 18 Sty 2014 12:47
  • #1 18 Sty 2014 12:47
    lukmistrz
    Poziom 13  

Witam, przeczytałem wszystkie tematy dotyczące mojej nawigacji i nie do końca jest odpowiedź... dostałem cały zestaw nawigacyjny Nokia PD-12, ale bez żadnej karty pamięci, jest puste miejsce w miejscu przeznaczonym na kartę... znalazłem adapter i kartę pamięci pasującą do mojej nawigacji... posiadam kartę pamięci 2GB SD i 4GB SDHC sformatowałem dwie i teraz nie wiem która będzie OK bo z tego co przeczytałem jednemu użytkownikowi działa SDHC a drugiemu nie... problem w tym, że jak nie będzie działała to zostanie mi tylko 2GB i teraz moje pytanie... czy starczy 2GB? i jak mam zacząć wgrywanie mapy? jaką mapę polecacie? jestem kompletnie w tym temacie zielony więc proszę o wyrozumiałość i dokładnie krok po kroku wytłumaczenie... z góry wielkie dzięki...

• #3 19 Sty 2014 12:23
    lukmistrz
    Poziom 13  

przeczytaj jeszcze raz mój temat i edytuj swoją wypowiedź, bo chyba nie do końca zrozumiałeś o co prosiłem...

• #4 19 Sty 2014 15:57
    Pontikos
    Poziom 38  

Kolego lukmistrz - sugeruje spokoj i konkrety, zamiast emocji. Kolega Marek216 zalozyl ze jestes bardziej obyty technicznie.
    Nie napisales, NA CO KONKRETNIE ma wystarczyc 2GB? Wystarczy na mapy o zasiegu Central Europe.

Jak zainstalowac? Idziesz na strone automapa.pl, do dzialu download i sciagasz wersje DEMO automapy - calkowicie za darmo oraz z instrukcja krok po kroku jak calosc wykonac. (W opcji DODATKI wybierasz dodatek Nokia 300/500) Jesli stwierdzisz ze dziala, w analogiczny sposob instalujesz wersje komercyjna.

Inna opcja jest odblokowanie urzadzenia i wgrane map alternatywnych, np. igo83.

• #5 19 Sty 2014 21:36
    lukmistrz
    Poziom 13  

nikt tu się nie ekscytuje...

nie wiem gdzie na stronieAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany znajdę wersje demo...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty