Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Identyfikacja kolumn Jamo 50 Exclusive

cpikson 20 Sty 2014 18:06 2157 3
  • #1 20 Sty 2014 18:06
    cpikson
    Poziom 15  

Witam.
    Dostałem ostatnio od kolegi takie oto kolumny jednak nigdzie nie mogę znaleźć do nich żadnego opisu, specyfikacji ani nic w tym stylu... A potrzebuję konkretnie informacje o głośnikach jakie tam się znajdowały gdyż brakuje średnio tonowych i chciałbym je może jakimiś polskimi odpowiednikami zastąpić. Może ktoś z Was spotkał się z takim zestawem albo ma informacje jaki to dokładnie jest model a najlepiej jakąś notę o nich to byłbym bardzo wdzięczny.

Identyfikacja kolumn Jamo 50 Exclusive Identyfikacja kolumn Jamo 50 Exclusive

• #2 21 Sty 2014 08:53
    Zamerstary
    Poziom 26  

Code:
    JAMO EXCLUSIVE 50

Dane techniczne :
    Moc nominalna 190w/Moc max 300W
    Pasmo przenoszenia 25-20.000Hz
    Efektywność 96db
    Impedancja 4-8Ohm
    Rok produkcji 1986r
    Made in Denmark

Znalazłem coś takiego.

• #3 21 Sty 2014 20:29
    cpikson
    Poziom 15  

Tyle to i ja sam wyczytałem z tego co jest na etykietach na obudowie... Interesują mnie szczegóły techniczne, jakie przetworniki zostały użyte, jaka zwrotnica itp...

• #4 22 Sty 2014 13:11
    Zamerstary
    Poziom 26  

To po prostu zajrzyj do tych głośników, napisz do producenta z zapytaniem o te kolumny, popatrz na zwrotnice, zobaczysz z czego i jak została zbudowana. Chyba bardziej Ci podpowiadać już nie muszę? A skoro chcesz się tych informacji dowiedzieć to nie licz, że ktoś za Ciebie to zrobi. Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME