Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki Creative Zii Sound T6 instalacja i konfiguracja..

Sunbeaches 22 Sty 2014 10:58 489 0
  • #1 22 Sty 2014 10:58
    Sunbeaches
    Poziom 1  

Witam! Zakupiłem wczoraj głośniki podane w temacie pod Windows 8.1 i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma może wiedzę jak je dobrze podłączyć? Podłączyłem wszystkie kable i mają one funkcję na dołączonym pilocie AUX lub USB. Po przełączeniu na USB działa dźwięk Windowsa czyli filmy na YouTube i wszystkie dźwięki systemowe ale nie muzyka puszczona chociażby z odtwarzacza Winamp czy innego. Dopiero po przełączeniu na AUX działa muzyka. Czy tak musi być z tym przełączaniem? Dodam fakt że na funkcji USB czy puszczaniu powiedzmy czegokolwiek z YouTube dźwięk jest o wiele lepszy i czystszy niż na funkcji AUX i puszczanej wtedy muzyce z odtwarzacza. Nie wiem też właśnie skąd taka różnica? Przy puszczanych rzeczach systemowych bas też jest mniejszy i przez to dźwięk czystszy, a przy muzyce z odtwarzacza czy ściągniętym teledysku bas jest ogromny i to już nie jest to samo.

Reasumując może ktoś z was ma ten zestaw głośników i wie jak ustawić by dobrze grały oraz by może nie trzeba było się przełączać między AUX a USB?

Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME