X

Jak wyswietlic telewizje Upc z kabla antenowego na projektorze.

24 Jan 2014 15:21 RUrutter17
  • #1 24 Jan 2014 15:21
    rutter17
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam.Planuje podłączyć projektor do wyświetlania telewizji zamiast telewizora.Projektor będzie posiadał HDMI. Słyszałem ze wystarczy kupić taki dekoder : http://allegro.pl/tuner-cyfrowy-satelitarny-hd-hdmi-tv-trwam-i-inne-i3898981749.html
    Mam telewizje z UPC w dwóch pokojach jednym z dekoderem upc wyświetla na telewizorze,a drugi posiada tylko kabel antenowy bez dekodera.Z niego tv chce mieć wyświetlaną na projektorze.
    Proszę o pomoc i z góry dzięki.
  • #2 24 Jan 2014 16:08
    telbod
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Źle słyszałeś, wspomniany dekoder jest do programów SAT, a ty nie masz anteny. A UPC nie nadaje z satelity tylko z kabla... :D Musisz iść do operatora i pobrać od nich drugi dekoder z HDMI. Wówczas jego możesz podłączyć do projektora.
  • #3 24 Jan 2014 19:35
    KOCUREK1970
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    rutter17 wrote:
    Mam telewizje z UPC w dwóch pokojach jednym z dekoderem upc wyświetla na telewizorze,a drugi posiada tylko kabel antenowy bez dekodera

To proszę dokładnie opisać, jak to wygląda, na jakiej zasadzie działa, w jakim pakiecie, usłudze, czy w drugim tv ma kolega 35 niekodowanych programów, czy ten tv ma moduł od UPC i przy jego pomocy dekoduje programy.
    telbod wrote:
    Musisz iść do operatora i pobrać od nich drugi dekoder z HDMI.

Dokładnie...,
    oczywiście płacąc za niego dodatkową opłatę co mc, jako nowy abonament, alba za multiroom, ale zależy to, jaką odpowiedz dostaniemy na moje pytania na samym początku mojego postu?.
  • #4 25 Jan 2014 16:48
    rutter17
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    To da rade bez dodatkowej opcji multorom?Jaki bym musial kupic dekoder czy wogole co kupic?
  • #5 25 Jan 2014 17:56
    KOCUREK1970
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    rutter17 wrote:
    To da rade bez dodatkowej opcji multorom?

Jeśli chciałbyś na projektorze mieć pełną ofertę, tak jak na dekoderze głównym, to niestety tak, potrzebujesz multirooma.
    rutter17 wrote:
    Jaki bym musial kupic dekoder czy wogole co kupic?

Ale jeśli by Ci wystarczyło 35 niekodowanych darmowych programów z UPC, to potrzebujesz zewnętrzny tuner DVB-C (to tuner KABLOWY), ceny od 300 zł do.....
    Choć nadal nie uzyskałem odpowiedzi, na moje wcześniejsze pytania!.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products