X
  • #1 25 Jan 2014 19:09
    lumo
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam

Samsung Galaxy Core GT-I8262 Dual SIM Aero2
    4,3" 480x800 TFT, 2 x 1,2GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, aparat 5Mpix, 0,3Mpix, DUAL SIM, bateria 1800mAh, Android 4.1 Jelly Bean.

Od jakiegoś czasu pojawił się na Allegro powyższy model smartfona w cenie ponad 700zł.
    Jak do tej pory nie znalazłem żadnych informacji na temat tego jak on się sprawuje w użytkowaniu z Aero2.
    Minusem i wadą na pewno jest to, iż jest to model z po za Polskiej dystrybucji Samsunga. -> warunki gwarancji.
    Proszę osoby, które posiadają ten model smartfona aby podzieliły się swoimi spostrzeżeniami (zalety, wady) przede wszystkim użytkowanie z Aero2 czy jest bezproblemowe.

Więcej informacji na temat telefonu http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxycoredualsim/Samsung-Galaxy-Core-Dual-SIM..

Telefon który planuje zakupić ma mi posłużyć głównie do dzwonienia, wysyłania sms-ów, prowadzenia zapisów w notatniku, przeglądania internetu, komunikacji przez pocztę, sporadyczne robienie zdjęć. NIE interesuje mnie natomiast granie w gry. Nie chcę też przekroczyć kwoty 800zł.
  • #2 28 Jan 2014 10:20
    poldzer
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jak cię gry nie interesują to kup x8. Z aero dziala znakomicie.
  Search 4 million + Products
Browse Products