Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator BCS - problem z zainstalowaniem formatu ActiveX

michalmiko 26 Sty 2014 22:24 1899 4
  • #1 26 Sty 2014 22:24
    michalmiko
    Poziom 17  

Witam.
    Mam komputer z systemem Windows 8.1 z przeglądarką Internet Explorer 11. Wchodzę na IP rejestratora po przez wyżej wymienioną przeglądarkę, i niestety zostaje biały ekran. Jedyne co się wczytuje, to na pasku tytuł strony "web service". Nie pojawia mi się komunikat o instalacji formatu ActiveX. Spędziłem sporo czasu nad próbą ustawienia zabezpieczeń przeglądarki i jedyne co mi się udało ustawić, to komunikat bezpieczeństwa, że witryna chce uruchomić format ActiveX i po kliknięciu ok, dalej biała strona. Na komputerach z starszym systemem wszystko chodzi jak należy. Rejestrator BCS DVR1602S

• #2 26 Sty 2014 22:51
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Zainstaluj sobie PSS bo z tą wersją przeglądarki może być problem.

• #3 27 Sty 2014 22:56
    michalmiko
    Poziom 17  

Szkoda, bo przez przeglądarkę bardzo dobrze mi to działało na Windowsie 7. Pobrałem PSS, Urządzenia > wyszukuje rejestrator w sieci lokalnej, odtwarza się podgląd, zamykam kreator, ale niestety nie wiem co dalej, bo jak klikam podgląd, na dole start (obok jest szary pasek) to niestety nic się nie wczytuje.

• #4 28 Sty 2014 08:35
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Może jakiś obrazek wrzucisz na forum?

• #5 28 Sty 2014 14:29
    michalmiko
    Poziom 17  

Wersja programu PSS to 1.00.6
    Jak daję ustawienia > urządzenia (tu można dodać rejestrator i edytować ustawienia), zaznaczam rejestrator > Nast > pojawia się obraz ze wszystkich kamer (stopklatka), po lewej stronie mam jakieś grupy - podejrzewam, że problem tkwi tutaj, natomiast po prawej jest rejestrator z rozwijaną listą kamer.
    Bardzo proszę screeny.
    --
    Nie dałem za wygraną, dodałem rejestrator ręcznie, a nie jak poprzednio automatycznie. Nazwa grupy wpisała się taka sama jak tytuł i tu cały sukces. Mam podgląd. Program PSS naprawdę spełnia swoje zadanie, bardzo polecam :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme