Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Hyundai i20 1.2 - Gaz , duże spalanie , sonda lambda

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Hyundai i20 1.2 - Gaz , duże spalanie , sonda lambda
Autor
Wiadomość
RapAboveAll
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Pabianice

Post#1 Post autora tematu 28 Sty 2014 09:43   

Hyundai i20 1.2 - Gaz , duże spalanie , sonda lambda

Witam założyłem gaz do mojego i20 po 4 miesiącach użydkowania zaczął mi on dużo palić około 14 litrów gazu po mieście . Od czasu do czasu zapala mi się check od silnika pojechałem do mechanika podłączył mi go pod komputer i powiedział ze sonda jest do wymiany no i teraz mam problem bo wiem ze sondę mogę sobie wymienić w domowych warunkach tylko którą przed katalizatorem czy za katalizatorem pomoże ktoś?
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Sty 2014 09:43   

Powrót do góry

ociz
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Zełwągi

Post#2 28 Sty 2014 14:01   

Re: Hyundai i20 1.2 - Gaz , duże spalanie , sonda lambda

Zasady działów grupy Samochody

Regulamin

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Hyundai i20 1.2 - Gaz , duże spalanie , sonda lambda
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.058 seconds

elektroda.pl temat RSS