Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Awesomehp - jak odinstalować?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Pogotowie Antywirusowe -> Awesomehp - jak odinstalować?
Autor
Wiadomość
cinek1003
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: wieruszów

Post#1 Post autora tematu 03 Lut 2014 22:29   

Awesomehp - jak odinstalować?

Witam, mam problem z tym wirusem. Wraz ze ściąganiem jakiegoś małego programiku, wraz z nim wkradł mi się na komputer wirus Awesomehp. Poczytałem sb na temat tego programu, i dowiedziałem się że jest on dosyć niebezpieczny. Próbowałem poradzić sb za pomocą programu SpyHunter4 ale jak doszło co do czego poprosiło mnie o rejestrację, oraz o przelanie pieniążków. Przeczytałem również aby usunąć program (przez panel sterowania) który nazywa się WPM17.8.0.3325 , ale on stawia opór. AVG nic nie wykrył. Proszę pomóżcie mi pozbyć się tego syfu z komputera, bo boję się korzystać z płatności internetowych. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Lut 2014 22:29   

Powrót do góry

beo
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Gdańsk

Post#2 04 Lut 2014 00:07pomocny post - solucja   

Re: Awesomehp - jak odinstalować?

Kilkakrotnie zwróciłem uwagę na automatyczną aktualizację Opery. Za każdym razem blokowałem poprzez firewall, aż niespodziewanie skrót przeglądarki został zmieniony na lokalizację Cpfiles w danych aplikacji, gdzie znajdowało sie szczątkowe exe, nie dokończonej aktualizacji. Obyło się bez cięższych działań. Zamieść temat w odpowiednim do tego dziale i wykonaj, na wstępie skan adwcleaner, później opcja usuń. Załącz logi z otl, zaznaczając wszystkich użytkowników, oraz infekcje lop i purity.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Lut 2014 00:07pomocny post - solucja   

Powrót do góry

cinek1003
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: wieruszów

Post#3 Post autora tematu 04 Lut 2014 08:56   

Re: Awesomehp - jak odinstalować?

Dziękuję, zamykam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Pogotowie Antywirusowe -> Awesomehp - jak odinstalować?
Strona 1 z 1