Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra f 1.6 lpg mala moc

adilox123 04 Lut 2014 15:11 567 0
  • #1 04 Lut 2014 15:11
    adilox123
    Poziom 6  

Witam. Moj problem polega na tym ze na 2 garach mam slaba moc tzn na 4 mam 9 barow a na 3 6 barow. dwa kolejne sa ok. te dwa gary na ktorych jest male cisnienie sa obok siebie (rzedowo) podczas rozpedzania tzn gdybym chcial przeciagnac na 2 biegu do 4tys obrotow to niby rozpedza sie ale gdy dojezdzam do skrzyzowania to obroty momentalnie spadaja do 500 i chodzi jak traktor tak sie dzieje na gazie a gdy przelacze na beznyne to obroty wzrastaja do 1000 i silnik pracuje normalnie. dodam ze instalacje mam dobra bo swiezo po regeneracji parownika i filtra gazu. jesli chodzi o benzyne to dzieje sie podobnie tylko przyklad jest inny gdy jade prosta droga 80km/h na paliwie i chce wyprzedzic samochod wlaczam trujke ciagne ja do 130km/h i samochod gasnie wtedy odpalam na biegu i samochod tez chodzi jak traktor. tylko najlepsze jest to ze ja ta astra na gazie moge jechac smialo nie cale 160km/h i nic sie nie dzieje silnik ladnie pracuje tylko ze wtedy jej nie przeciagam na biegach tylko rozpedzam sie z na 5 biegu.dodam tez ze po lewej stronie (kolo filtra powietrza) kolo tych dwoch garow co maja male cisnienie slychac jakby silnik bral falszywe powietrze sprawdzalem to pryskajac plakiem po wszystkich wezach i ogolnie po silniku i nie da sie zauwazyc cz faktycznie gdzies sie bobli. Pytanie moje do was jest takie czy to moze byc uszczelka pod glowica poniewaz cisnienia nie maja gary obok siebie czy tez wieksze jest prawdopodobienstwo ze to pierscienie na tloku. jesli mozecie to doradzcie mi jak to sprawdzic ale bez jakis wielkich odkrecan silnika bo to duzy koszt...

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme