Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audio Mega Akord 4000- przeróbka

dejwi20 04 Lut 2014 16:45 663 3
  • #1 04 Lut 2014 16:45
    dejwi20
    Poziom 10  

Witam.

Jestem w posiadaniu takich kolumn..... nie muszę się dużo o nich rozpisywać, bo nie ma za bardzo o czym. Mam z tym zestawem mały problem, z wiadomych przyczyn nie mogę ich sprzedać bo po prostu nikt nie chce tego kupić.... Postanowiłem, że chciałbym z tego zestawu czterech kolumn, zrobić dwie w jak najtańszy sposób, bez zmiany przetworników itd po prostu tanim kosztem. Moje oczekiwania nie są wielkie chciałbym aby po zmianie, to zagrało jak gra teraz tylko, że w dwóch obudowach....
    I tu moje pytanie czy jest taka możliwość ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

• #2 05 Lut 2014 08:43
    Kardinale Mateo
    Poziom 7  

Hej, teoretycznie się da ale to będą doatkowe koszta. Spróbuj to sprzedać na siłę, albo wywal te głośniki i wstaw lepsze. Wiem, że to dużo droższe, ale przynajmniej będzie jakiś efekt, bo te wszystkie głośniki w jednej obudowie to i koszt i efekt marniutki.

• #3 05 Lut 2014 13:10
    dejwi20
    Poziom 10  

Hmmm, wstawiać lepsze nie ma sensu, bo teraz musiałbym na siłę szukać odpowiednich głośników do tych paczek... A wywalać tego szkoda... Chcę to po prostu zminimalizować, żeby chociaż grało jak gra do tej pory.

KAŻDE zdanie rozpoczyna wielka litera - poprawiłem, ale proszę o tym pamiętać.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS
    )

• #4 05 Lut 2014 13:26
    398216
    Usunięty  

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme