Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który telewizor plazmowy wybrać?

poli1973 14 Lut 2014 12:05 1383 10
  • #1 14 Lut 2014 12:05
    poli1973
    Poziom 2  

Dzień dobry,

zamierzam kupić telewizor plazmowy. Waham się pomiędzy PANASONIC TX-P42X60E, LG 42PN450B czy SAMSUNG HW F355.
    Czy możecie mi Państwo doradzić, który wybrać?

Pozdrawiam

• #2 14 Lut 2014 12:30
    dafu
    Poziom 11  

Jeżeli plazma, to tylko Panasonic, jeżeli LED to Samsung.
    Pozostałe odpuść, niezależnie od ilości posiadanych wodotrysków.

• #3 14 Lut 2014 19:43
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Za mało danych.
    Możemy jedynie zgadywać podobnie jak Ty
    Podaj proszę jakie masz warunki w mieszkaniu , jakie potrzeby i jakie oczekiwania.

• #4 14 Lut 2014 20:52
    dafu
    Poziom 11  

Kolega chyba przesadza z tymi danymi :)
    Poli - wejdź na rankingi sprzętu i porównaj.
    Najlepszymi plazmami są Panasy i jest tak od lat.
    Z kolei, najlepsze matryce robi Samsung i jeszcze długo nikt mu nie "podskoczy".
    Reszta to "druga półka", niezależnie od tego czy mieszka się z babcią i czy kuchnia posiada okno :)

• #5 14 Lut 2014 20:57
    jacekRCA
    Poziom 25  

Proponuję, aby Pan poparł tak twarde argumenty jakimiś testami, a nie powtarzał w kółko że to jest najlepsze :), bo wygłaszanie takiego sądu nic nie wnosi ciekawego.

• #6 15 Lut 2014 00:26
    doied
    Poziom 13  

Kolega może i przesadza z tymi danymi, jednak taki jest regulamin tego działu. Więc jeżeli chcemy czegoś od innych to dajmy minimum od siebie. Wystarczy odpowiedzieć na powyższe pytania http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2274667.html.. i Wszystko stanie się łatwiejsze.

Ps: W innym wypadku na twoje pytania z chęcią odpowie wróżbita Maciej. Zaryzykuję i podam jego nr, pomimo że mogę być posądzony o reklamę.
    z telefonu stacjonarnego: 700 783 007
    z telefonu komórkowego: *740 98 70

• #7 15 Lut 2014 13:59
    dafu
    Poziom 11  

jacekRCA napisał:
    Proponuję, aby Pan poparł tak twarde argumenty jakimiś testami, a nie powtarzał w kółko że to jest najlepsze :), bo wygłaszanie takiego sądu nic nie wnosi ciekawego.

A proszę bardzo - tak od ręki i chyba działający :
    http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/te...c/mega-test-panasonic-st60-50-tx-p50st60-r249
    Ponadto, swoją wypowiedź opieram na wieloletnim użytkowaniu plazmy Panasonica i możliwości porównywania jej z innymi telewizorami.
    Dodam także nieśmiało, że moja 42 calówka chodzi idealnie od 6 lat, a w tym czasie mój kumpel wymienił już 2 LG.
    Opinię o matrycach Samsunga opieram na opinii osób po Mechatronice i ich wypowiedziach po testach.
    A, nie jestem sprzedawcą, ani osobą pracującą w żadnej z w/w firm.

• #8 15 Lut 2014 15:36
    Darom
    Specjalista elektryk

Witam
    Samsung robi dobre matryce LCD. Ale niestety wkłada je raczej do swoich topowych telewizorów. Ja tam jego telewizorami series 5 i 6 się nie zachwycam, bo konkrencja ma lepsze. Jedyne co w Samsungach jest bezkonkurencyjne to multimedia (SmartTV).

pzdr
    -DAREK-

• #9 15 Lut 2014 18:37
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To Pana fachofca odsyłam do rankingów jakości telewizorów na świecie.
    Najlepsze plazmy produkował Pioneer , dalej był Panasonica.
    Najlepsze telewizory które otrzymywały najwyższe wyróżnienia na świecie od lat wyposażone były w matryce Sharpa.
    Kto śledzi ten rynek ten dokładnie to wie, Kto nie śledzi opowiada bzdury o mechatronice, o mchoopotyce i innych mecha....
    Wystarczy sprawdzić nagrody Eisa i nie trzeba wiele inteligencji.

• #10 15 Lut 2014 22:27
    jacekRCA
    Poziom 25  

dafu napisał:
    ...A proszę bardzo - tak od ręki i chyba działający :
    http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/te..........

Pan mnie chyba źle zrozumiał. Prawdę mówiąc liczyłem na jakiś fajny test z porównaniem tych trzech marek na płaszczyźnie plazma i led, zwłaszcza po tym co widziałem co się działo na standach LG na targach tego roku.

• #11 15 Mar 2016 09:08
    poli1973
    Poziom 2  

Kupiłem telewizor PANASONIC TX-P42X60E. Nie żałuje, a wręcz polecam. Na moje warunki domowe jest rewelacyjny. Sport w tym odbiorniku, to najwyższa przyjemność oglądania, a koncerty muzyczne... BAJKA!
    Dziękuję wszystkim za pomoc.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme