Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Uci捫liwe odg這sy z g這郾ik闚 (Genius SW-HF 5.1 5005)

tomusiek1992 19 Lut 2014 17:49 1332 6
  • #1 19 Lut 2014 17:49
    tomusiek1992
    Poziom 10  

Witam:)
    Od paru dni mam problem z moimi g這郾ikami:) Mianowicie chodzi o to 瞠 je郵i pog這郾imy g這郾iki ok 60-70% to s造cha dziwne odg這sy. Szuka貫m wyja郾ienia i rozwi您ania problemu w googlach i dowiedzia貫m si 瞠 kable g這郾ikowe mog dzia豉 jak antena i czasem mo積a us造sze jak捷 audycje radiow, piosenk lub rozmowy z CB radia. Jednak te odg這sy kt鏎e wydobywaj si ode mnie z g這郾ik闚 nie przypominaj nic takiego. Czy kto mia豚y pomys co to mo瞠 by i jak rozwi您a ten problem gdy jest on uci捫liwy przy s逝chaniu muzyki czy ogl康aniu film闚 i po prostu tez ciekawi mnie co to mo瞠 by. Dodam 瞠 komputer czy telewizor nie maj wp造wu na pojawianie si tych odg這s闚. Bylem o porad w sklepie elektronicznym jednak Pan nie wiedzia co to mo瞠 by. Wrzucam filmik i d德i瘯 z dyktafonu nagrany telefonem (Galaxy S2). Za wszelkie rady serdecznie dzi瘯uj i mam nadzieje 瞠 pisze w dobrym dziale a je郵i nie to prosz admina o przeniesienie:)

Link do filmiku na youtube:
    http://www.youtube.com/watch?v=IWS6eN-bPr4&feature=youtu.be

A tu do nagrania z dyktafonu:
    http://www72.zippyshare.com/v/42407355/file.html

• #2 19 Lut 2014 18:23
    Zamerstary
    Poziom 26  

To nagranie na yt ukazuj g這郾iki podczas odtwarzania jakiej muzyki, czy tylko s pod陰czone? Jakie tam g這sy s ale szczerze to uzna豚ym je za fake bo brzmi jakby Tw鎩 zestaw graj帷y przemawia w imieniu zmar造ch niczym z kiepskich produkcji filmowych. Je郵i ju co to polecam zdiagnozowa elektronik wewn徠rz zestawu.

• #3 19 Lut 2014 18:27
    PawelMajda
    Poziom 14  

Jak wy瞠j. W pierwszej kolejno軼i uzna貫m, ze to temat dla jaj, ale mo瞠 nie, wi璚 polecam sprawdzi, czy kto koledze psikusa nie zrobi pod豉czaj帷 jakie 廝鏚這 tych b康 co b康 dziwnych odg這s闚.

• #4 19 Lut 2014 18:40
    tomusiek1992
    Poziom 10  

Zamerstary napisa:
    To nagranie na yt ukazuj g這郾iki podczas odtwarzania jakiej muzyki, czy tylko s pod陰czone?

Tylko s pod陰czone. Mog nagra drugi filmik ukazuj帷y 瞠 wszystko jest wy陰czone i nie nie jest to nagranie:) akurat podczas nagrywania filmiku mia貫m w陰czonego kompa. przy wy陰czonym dzieje si tak samo.
    Zamerstary napisa:
    uzna豚ym je za fake bo brzmi jakby Tw鎩 zestaw graj帷y przemawia w imieniu zmar造ch niczym z kiepskich produkcji filmowych.

Niestety nie jest to fake. Jest to uci捫liwe i nie wiem jak sobie z tym poradzi bo przeszkadza bardzo. Cho faktycznie mo積a to por闚na do odg這s闚 z horror闚:)
    PawelMajda napisa:
    W pierwszej kolejno軼i uzna貫m, ze to temat dla jaj, ale mo瞠 nie, wi璚 polecam sprawdzi, czy kto koledze psikusa nie zrobi pod豉czaj帷 jakie 廝鏚這 tych b康 co b康 dziwnych odg這s闚.

Nie nie temat dla jaj:) na pocz徠ku sam si z tego 鄉ia貫m ale teraz ju to wkurza bo nie mo積a normalnie muzyki pos逝cha. Nie wiem w jaki spos鏏 by to mog這 by pod陰czone gdy dzieje si tak nawet je郵i wszystko jest od陰czone i powy陰czane i zostaj same tylko g這郾iki w陰czone.

• #5 20 Lut 2014 18:13
    Sebastian.R
    Poziom 20  

Jak kto ma dost瘼 do takich program闚 jak Audiacity czy Sony Vegas pro to mo瞠 sobie pokombinowa z pr璠ko軼iami oraz z puszczeniem tego wspak. By mo瞠 urz康zenie nagra這 co co normalnie "bryka" z inn pr璠ko軼i. Dlatego efekt rozmowy skrzat闚 lub jak kto woli "demon闚".
    Ja kiedy mia貫m podobnie ale to by這 wiele lat temu. Nie wiem jakim cudem na Kasprzaku (radiomagnetofon na licencji Grundiga) zwar這 mi si wej軼ie mikrofonowe a chcia貫m przegra gr do ZX Spectrum+ od kolegi. Jakie by這 moje zdumienie gdy na pocz徠ku te mia貫m podobne odg這sy a potem cisza z jakimi trzaskami. Wystraszy si chyba nie wystraszy貫m ale zaciekawi這 mnie to fest bo straci貫m cenny czas. Za drugim razem nagra貫m tylko cisz co sk這ni這 mnie do poszukania przyczyny. Okaza這 si 瞠 pad這 mi lutowanie kabelka we wtyczce robi帷 zwarcie.
    No ale co do Twojego efektu przyznam si 瞠 jest bardzo ciekawe.

• #6 23 Lut 2014 13:07
    alex222
    Poziom 14  

Tym czym mo積a niez陰 kas zrobi jaki horror nagra .By mo瞠 b璠zie trzeba egzorcyst wezwa :) A tak ca趾iem serio to to taj jak kolega wy瞠j napisa , chyba co z kablami masz nie tak. Od陰cz wszystkie wtyczki sygna這we i sprawd czy nadal jest ten d德i瘯 . Troch przypomina mi to prac jakiego urz康zenia z sieci elektrycznej ,mo瞠 s御iad ma jakie urz康zenie z silnikiem bez kondensatora i sieje po sieci . Pralka automat? itp na tej samej fazie. hmm sam nie wiem.

• #7 05 Wrz 2015 13:28
    tomusiek1992
    Poziom 10  

Rozwi您ane, do zamkni璚ia :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME