Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cross - Jaki na początek?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> cross - Jaki na początek?
Autor
Wiadomość
tehaceole
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Koszalin

Post#1 Post autora tematu 20 Lut 2014 08:41   

cross - Jaki na początek?

Witam
W sumie to chyba najlepszy dział na umieszczenie tego typu dyskusji.
A wiec do rzeczy: od lat marzy mi się cross. W najbliższym czasie chciałbym sfinalizować zakup. Oczywiście przed założeniem tutaj wątku przeszukałem zasoby wujka G i znalazłem ciekawe materiały tutaj i tutaj. O co chodzi? Otóż o to, jaki motocykl terenowy wybrać na początek. Wiem już, że istnieje podział na cross, hard enduro i soft enduro. Przy moich gabarytach (172/95) wygląda na to, że powinienem rozejrzeć się za czymś podchodzącym już pod hard enduro. Generalnie zabawa sprowadzać ma się do pośmigania po leśnych bezdrożach, no i czasem kawałek po szosie żeby w upragnione miejsce zabaw dojechać. Pomijam kwestię ubioru, bo w jednym z przedstawionych linków jest to rzetelnie wyjaśnione. Może ktoś mógłby podeprzeć się jakimiś przykładowymi linkami z alledrogo itp? Obszar poszukiwań jaki najbardziej mnie interesuje to trójkąt Szczecin, Poznań, Trójmiasto (mieszkam po środku - Koszalin).
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 20 Lut 2014 08:41   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> cross - Jaki na początek?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.052 seconds

elektroda.pl temat RSS