Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budowa skrzyni grającej z elementów car audio.

presti 08 Mar 2014 14:21 732 3
  • #1 08 Mar 2014 14:21
    presti
    Poziom 2  

Witam!
    Od jakiegoś czasu przymierzam się do stworzenia skrzyni grającej, która znalazłaby swoje zastosowanie w imprezach plenerowych oraz lokalowych. Chciałbym stworzyć ją z komponentów car audio. Zależy mi na głośnej, a zarazem w miarę czystej muzyce typu electro, rap. Chciałbym zmieścić się w budżecie 600-700zł.
    Moje typy:
    - głośniki el comp 6
    - wzmacniacz carpower hpb-602
    - akumulator samochodowy
    - prostownik impulsowy
    - zestaw kabli
    Czy taki zestaw ma rację bytu oraz czy uda się to zamknąć w jednej skrzyni i połączyć tak żeby działało bezproblemowo? Jestem dość zielony w temacie elektroniki. Liczę na porady i wskazówki, pozdrawiam :)

• #3 08 Mar 2014 14:49
    presti
    Poziom 2  

Rozumiem. Czy w takim razie udałoby się skonstruować takie pudło z wyżej wymienionych elementów zmieniając jedynie głośniki na kolumnowe? Czy takie głośniki zagrają ze wzmacniaczem samochodowym?

Jestem w posiadaniu nieużywanej kolumny centralnej z zestawu kina domowego o mocy: Power Rating: 115W, Music Power Rating: 200W, 4..8 Ohm. Można ją wykorzystać do takiego zestawu?

• #4 08 Mar 2014 15:57
    DDN
    Poziom 31  

Na tego typu imprezy są odpowiednie systemy nagłaśniające możliwe do samodzielnego wykonania, jednak jak napisałeś jesteś w tym "zielony" to może nie próbuj nic robić bo zepsuć coś łatwo. Rada? Sprzedaj to co posiadasz i zapytaj o sprzęt za kwotę jaką ci się uda uzbierać.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme