Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Astra - rozrusznik kręci, ale samochód nie odpala.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Opel Astra - rozrusznik kręci, ale samochód nie odpala.
Autor
Wiadomość
senek
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Gniezno

Post#1 Post autora tematu 06 Kwi 2005 08:51   

Problem z Oplem Astra

Witam.
Co jakić czas (bardzo rzadko) nie mogę odpalić auta tzn. rozrusznik kreci samochod nie odpala. Wymieniłem swiece i przewody. Zauważyłem ze najczęściej tak sie zachowuje jak stoi z górki (choc nie jestem pewien czy to ma cos wspólnego).
I jeszcze jedna rzecz tzn. wskaźnik od temperatury dzwnie sie zachowuje mianowicie zmienia sie temperatura po rozgrzaniu silnika, dochodi do ok. 91° a po chwili jest ok. 82° (niezależnie od szybkości jazdy), po dłuzszej jezdzie zmienia sie w mniejszym przedziale miedzy 90 a 88.
z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Kwi 2005 08:51   

Powrót do góry

jarecki04
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Piła

Post#2 06 Kwi 2005 10:43pomocny post - solucja   

Re: Problem z Oplem Astra

Sprawdz w tym czasie jak nie chce zapalić czy jest iskra i czy wtrysk pracuje. Jeżeli brak jednego i drugiego to może być czujnik położenia wału ( zależnie od silnika na wale, w aparacie zapłonowym) jeżeli nie ma iskry a wtrysk pracuje może być modół zapłonowy (częsta awaria i okresowa znajduje sie zależnie od silnika pod cewka , w aparacie) Na przyszłość dobrze jest napisać co to za model samochodu i KOD silnika
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Opel Astra - rozrusznik kręci, ale samochód nie odpala.
Strona 1 z 1