Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

iPhone 3g iOS i sim lock Apple ID

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> iPhone 3g iOS i sim lock Apple ID
Autor
Wiadomość
Piórko1234
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 18 Mar 2014 02:42   

iPhone 3g iOS i sim lock Apple ID

Witam nie dawno kupiłem od kolegi iPhone 3g 8GB i mam 4 pytania związane z tym telefonem
I Czy jak się zdejmie sim locka będzie trzeba go aktywować
II Czy karty oferujące aktywacje to nie ściema
III Co jest z iPhone kiedy wyskakuje błąd 1015 podczas instalacji softu
IV Ile kosztuje zdjęcie sim locka i aktywacja telefonu
v Co to jest APPLE ID

''Mała podpowiedź nie system blokuje a wersja modemu bo ktoś robił simlocka metodą na ipada czyli wgrał wersje modemu 6.15 teraz musisz wgrać soft 4.2.1 który nie podnosi/aktualizuje wersji modemu potem ultrasnow z cydia i gotowe temat wiele razy wałkowany na forum. ""

Znalazłem coś takiego na forum ale nie wiem o chodzi może mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić krok po kroku
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Mar 2014 02:42   

Powrót do góry

rtvkce
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: k-ce

Post#2 18 Mar 2014 08:54   

Re: iPhone 3g iOS i sim lock Apple ID

ad1. Simlocka w tym modelu ściągniesz z softem 4.2.1 robiąc jailbrake, fleszując baseband z iPada i instalując ultrasnOw
ad2. Aktywacje pomijasz robiąc jailbrake
ad3. poczytaj o temacie fix 1015, uporasz się z tym problemem zap omocą tiniumbrela albo iReb o ile się nie mylę.
ad4. Wszystko zrobisz w domu za free ale musisz troche o tym poczytać, nie opłaca się tego modelu odblokowywać przez apple
ad5. Apple ID to Twoje konto które zakładasz w iTunes możesz dzięki temu logować się do sklepu, iClaud i inne bajery udostępnione przez apple
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> iPhone 3g iOS i sim lock Apple ID
Strona 1 z 1