Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 01 Kwi 2014 21:11
    stan_k69
    Poziom 5  

Witam. Po zimowej przerwie moja Aprilia Sr 50 Ditech 2003r. ma problem z odpaleniem. Gdy w końcu odpali nie wchodzi na obroty, w ogóle nie reaguje na manetkę gazu. Sprawdziłem czy wtrysk podaje paliwo. Podaje tylko nie jest to wymarzona mgiełka. Na desce rozdzielczej gdy jest odpalona miga systematyczne z jednakową częstotliwością kontrolka INJECTION CHECK. Prosze o rady co robić.

• #2 06 Kwi 2014 23:46
    MirkoG
    Poziom 10  

Musisz odczytać kod błędu (to to co ci miga). Okaże się że masz uszkodzony wtryskiwacz (wydatek koło 5 stówek).

• #3 07 Kwi 2014 20:06
    stan_k69
    Poziom 5  

Witam. Dzięki za zainteresowanie tematem. Gdzie mogę sprawdzić jaki jest kod błędu i jak go skasować. Kontrolka miga z jednakową częstotliwością i jak chodzi na wolnych obrotach przez 15 minut to przez cały czas tak samo miga. Jeśli chodzi o wtrysk to też proszę o ewentualne namiary gdzie mogę go kupić bez ryzyka że będzie niesprawny.

• #5 08 Kwi 2014 20:15
    stan_k69
    Poziom 5  

Dziękuję za informację. Na pewno skorzystam . Jak wymienię uszkodzony wtryskiwacz to dam znać na forum czy pomogło póki co do usłyszenia i jeszcze raz dzieki

• #6 14 Kwi 2014 20:31
    stan_k69
    Poziom 5  

Witam. Wymieniłem wtryskiwacz ale nic się nie zmieniło. Próbowałem wejść w tryb serwisowy i skasować błędy ale nic nie mogę zrobić. W ogóle nie reaguje . Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki co dalej robić. Może lepiej przerobić na gaźnik?

• #10 27 Lip 2014 01:24
    MirkoG
    Poziom 10  

Wymieniłem wtryskiwacz Ditech na nowy i zresetowałem pamięci komputera.

• #11 02 Kwi 2016 09:16
    stan_k69
    Poziom 5  

NIe mogłem poradzić sobie z tą niesprawnością a skuter ma innego właściciela(sprzedałem)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty