Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Cze 2011 22:00
    ANUBIS
    Admin Ogłoszenia

Każdy kto ma coś do sprzedania/ kupienia, wyłącznie sprzęt pomiarowy elektroniczny, niech na początku postu napisze SPRZEDAM lub KUPIĘ. Trzeba sobie pomagać.
    1.Treść ogłoszenia ma być zgodna z
    Zasady pisania w dziale Ogłoszenia i Biznes Elektronika

Link
    2. Koszty wysyłki będą uzależnione od masy i wielkości, ale proszę nie przesadzać!!
    3. Osoby zainteresowane daną ofertą bardzo proszę kontaktować się z autorem postu tylko przez PW.
    Każdy inny 'dopisek' będzie nagrodzony UPOMNIENIEM.

4. Oferty, które są nieaktualne bardzo proszę zgłaszać przez system "raportuj" w celu usunięcia postu.
    Takim sposobem temat nie straci na przejrzystości.
    5. *Liczymy na uczciwość każdej ze stron ponieważ nie będziemy w stanie rozwiązywać ewentualnych nieporozumień.
    6. Proszę w postach podawać miejscowość o ile nie jest to podane w profilu!!!
    7. Po miesiącu lub w/g decyzji moderatora działu posty są przenoszone do kosza.

Miłego kupowania i sprzedawania :D

• #2 12 Lis 2014 19:14
    Modelarz KP
    Poziom 8  

Nadal aktualne.
    Nie kasować.
    ANUBIS

Kupię amperomierze i woltomierze Lumel M15 o dowolnym zakresie skali. Poniżej zdjęcia poglądowe przedstawiające przykładowe mierniki tego typu (na pierwszym zamontowane w lokomotywie elektrycznej - montowane były m.in. w EU07, EP07, EP08, ET41, ET22, SM42, SP42, SU42, SU45, SU46, EN57, EN71 i niektórych innych pojazdach trakcyjnych). Przydadzą się również uszkodzone i/lub niesprawne - czasami mają takie do wyrzucenia w warsztatach kolejowych. Oferta ważna do odwołania.
    ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <== ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <== ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==

• #3 23 Sty 2015 18:06
    Maxxc
    Poziom 14  

Nadal aktualne.
    Nie kasować.
    ANUBIS

Witam!
    Jestem zainteresowany zakupem bloku interfejsowego (Interface Unit) typu I-101 - produkcji Meratronik.
    Urządzenie to służyło do sprzęgania różnych urządzeń produkcji Meratronika (i nie tylko), na przykład częstościomierzy C556 i C571, z magistralą IEC-625 (inaczej zwaną GPIB, czy IEEE-488).
    Może u kogoś leży i się kurzy?

Jeżeli ktoś coś takiego posiada i chciałby sprzedać w rozsądnej cenie - proszę o oferty na e-mail.

Z góry dziękuję.

• #4 26 Lut 2015 23:34
    Krzysztof L.
    Moderator Audio Serwis

Lampę oscyloskopową typu 13E-2 (Unitra Polkolor), kupię nieużywaną pełnosprawną lub używaną niezużytą.

Lampa oscyloskopu KR 7203A (Radiotechnika Wrocław).

Nadal aktualne.
    Nie kasować.
    ANUBIS

• #5 04 Sty 2017 18:54
    mnemes
    Poziom 11  

Witam,
    Sprzedam używany, oscyloskop analogowy GW INSTEK GOS-620 o zakresie pomiarowym 20MHz.
    Oscyloskop jest sprawny. Został zakupiony przeze mnie w połowie 2012 roku. Był po kalibracji ważnej do 2013r. Używany był przeze mnie sporadycznie. Brak wystarczającej ilości wolnego czasu aby poważnie zajmować się swoim hobby, skłania mnie do sprzedaży, bo szkoda żeby sprzęt stał i się kurzył.
    Oscyloskop posiada delikatne uszkodzenie dolnej części panelu panelu przedniego (widoczne na zdjęciach) - kupiłem go już w takim stanie, nie miało to wpływu na jego działanie. W zestawie są sondy.

Cena jaka mnie w pełni usatysfakcjonuje to 800zł - oczywiście do negocjacji.

==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==osc.jpg Download (38.66 kB) ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==osc1.jpg Download (90.03 kB) ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==osc2.jpg Download (90.48 kB) ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==osc3.jpg Download (55.62 kB) ==>Wyłącznie kupno/ sprzedaż przyrządów pomiarowych! <==osc4.jpg Download (110.05 kB)

• #7 18 Sty 2017 09:21
    Grzegorz28alfa
    Poziom 1  

Mam do sprzedania praktycznie nieużywany węgierski generator sygnału razem z podręcznikiem obsługi i książką serwisową oraz podwajaczem częstotliwości TR-0616.
    Sprzęt działa w 100%. Został sprawdzony i skalibrowany.
    Kontakt przez e-mail: granulat7(malpa)interia.pl lub telefon 691575178
    Cena 400 zł do negocjacji
    Wysyłam kurierem.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty