Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reanimacja starej kolumny basowej

Rufiner 24 Maj 2014 16:00 639 1
  • #1 24 Maj 2014 16:00
    Rufiner
    Poziom 9  

Witam

otóż jestem w posiadaniu pewnej paczki (chyba) basowej. Dawniej używał jej mój ojciec, po tym jak skończył grać paczka leżała na strychu i przez dłuższy czas nikt jej nie ruszał. Jakiś czas temu postanowiłem ją znieść i zobaczyć co się z nią dzieje. W środku wiem ,że siedzą dwa tonsile 12' 30 watowe i 2 jakieś inne głośniki (nie podpisane), zakładam że również 30 wat. Jest to samoróbka, coś podobnego do tego marshalla:

Reanimacja starej kolumny basowej

Jako ,że również jak ojciec gram na basie zastanawiam się nad reanimacją owej paczki. Na pewno trzeba zdjąć obicie i wyczyścić drewno zarówno w środku jak i na zewnątrz. Także później chce dać podobne obicie i siatkę, wiec tutaj się rodzi pytanie gdzie dostane takie materiały.

I teraz najważniejsza rzecz, głośniki. Te głośniki mają już swoje lata, więc w najlepszym stanie nie są ( jeden z nich nie działa ). I tutaj pytanie jakie głośniki mogę tutaj włożyć, póki co mam zamiar wyciągnąć wzmacniacz z mojego comba LDM-BA 100 i tym to napędzać, jednak później planuje zakupić jakąś głowe ,np. HARTKE 2500.

• #2 25 Maj 2014 13:57
    Rufiner
    Poziom 9  

Obliczyłem pojemność która wynosi ok 190l oraz dorzucam pare fotek.

Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej Reanimacja starej kolumny basowej

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME