X

Format karty pamięci w telefonie

17 Apr 2005 20:36 ZWzwirek26
  • #1 17 Apr 2005 20:36
    zwirek26
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Czy wie ktoś jak sformatować kartę pamięci w N3650 . Próbowałem USER FORMAT AREA na twisterze ale nic nie dało.Na forum szukałem informacji i znalazłem taki plik MMCPwd.sis tylko nie wiem jakim programem można i gdzie go wrzócić? Może ktoś tego próbował?
  • #2 18 Apr 2005 23:38
    afuk
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    A czy w telefonie nie możesz jej sformatować? Przecież jest zdaje się funkcja w opcjach pamięci - Format.kartę pam.
    Nie pamietam czy w 3650 jest ta funkcja, bo w 6600 jest na pewno i wiele razy z niej korzystałem.
    Innym sposobem jest formatowanie karty pamięci jako dodatkowego dysku w czytniku kart MMC - z tej funkcji też wiele razy korzystałem i chyba jest ona najprostrza.

Dodano po 4 [minuty]:

Jesli nie posiadasz czytnika kart MMC to postaraj się go kupić - to niezastąpiona rzecz przy korzystaniu z kart MMC - można np. kopiować na kartę gry i instalować bezpośrednio z karty w telefonie, aplikacje, tapety, dzwonki i wogóle wszystko.

Dodano po 13 [minuty]:

Omijamy w ten sposób PC suite, które jest pod względem szybkości na szarym końcu. Tylko trzeba miec w telefonie program np. ProfiExsplorer, to znakomity program do zabawy z telefonem.
    Podaję ten program dla wszystkich miłosników 3650, 6600, 7650, jeśli jeszcze go nie posiadają.
    A w ogóle to koledzy - sympatycy - fanatycy - symbianowcy itd. itp. zajrzyjcie i przeglądnijcie sobie stronę www.n-symbian.com,, a nie pożałujecie!!!
    Ja nie jestem z tych co ciułają punkty, dzielę sie tym, co znalazłem i cieszy mnie, jeżeli komuś pomogę.
  • #3 18 Apr 2005 23:40
    afuk
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Wyskoczyła jakaś prowizja, ja jej nie wystawiłem, żeby nie było niejasności.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products