Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Format karty pamięci w telefonie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Format karty pamięci w telefonie
Autor
Wiadomość
zwirek26
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Lębork

Post#1 Post autora tematu 17 Kwi 2005 20:36   

Format karty pamięci w telefonie

Czy wie ktoś jak sformatować kartę pamięci w N3650 . Próbowałem USER FORMAT AREA na twisterze ale nic nie dało.Na forum szukałem informacji i znalazłem taki plik MMCPwd.sis tylko nie wiem jakim programem można i gdzie go wrzócić? Może ktoś tego próbował?

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Kwi 2005 20:36   

Powrót do góry

afuk
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Mazowsze

Post#2 18 Kwi 2005 23:38   

Re: Format karty pamięci w telefonie

A czy w telefonie nie możesz jej sformatować? Przecież jest zdaje się funkcja w opcjach pamięci - Format.kartę pam.
Nie pamietam czy w 3650 jest ta funkcja, bo w 6600 jest na pewno i wiele razy z niej korzystałem.
Innym sposobem jest formatowanie karty pamięci jako dodatkowego dysku w czytniku kart MMC - z tej funkcji też wiele razy korzystałem i chyba jest ona najprostrza.

Dodano po 4 [minuty]:

Jesli nie posiadasz czytnika kart MMC to postaraj się go kupić - to niezastąpiona rzecz przy korzystaniu z kart MMC - można np. kopiować na kartę gry i instalować bezpośrednio z karty w telefonie, aplikacje, tapety, dzwonki i wogóle wszystko.

Dodano po 13 [minuty]:

Omijamy w ten sposób PC suite, które jest pod względem szybkości na szarym końcu. Tylko trzeba miec w telefonie program np. ProfiExsplorer, to znakomity program do zabawy z telefonem.
Podaję ten program dla wszystkich miłosników 3650, 6600, 7650, jeśli jeszcze go nie posiadają.
A w ogóle to koledzy - sympatycy - fanatycy - symbianowcy itd. itp. zajrzyjcie i przeglądnijcie sobie stronę www.n-symbian.com, a nie pożałujecie!!!
Ja nie jestem z tych co ciułają punkty, dzielę sie tym, co znalazłem i cieszy mnie, jeżeli komuś pomogę.

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Kwi 2005 23:38   

Powrót do góry

afuk
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Mazowsze

Post#3 18 Kwi 2005 23:40   

Re: Format karty pamięci w telefonie

Wyskoczyła jakaś prowizja, ja jej nie wystawiłem, żeby nie było niejasności.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Format karty pamięci w telefonie
Strona 1 z 1