Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV czy monitor, led czy lcd? do 500 zł

matiias89 23 Cze 2014 22:58 1158 3
  • #1 23 Cze 2014 22:58
    matiias89
    Poziom 5  

Witam,

Jestem obecnie na kupnie monitora/telewizora - nie wiem co wybrać. Prosiłbym o pomoc.

Mam do rozdysponowania maksymalnie 500 zł - nie jest to jakaś duża kwota ale mimo to prosiłbym o pomoc. Urządzenie ma mieć zastosowanie w dzień do pracy na PC a wieczorami do gry w counter strike lub do ogladania TV. Wielkość ekranu coś miedzy 21-24 cale, inne odpadają.

A teraz co bym potrzebował:
    -Full HD
    -wbudowane glosniki (mam tylko sluchawki, a ogladal telewizji nie bede w sluchawkach)
    -HDMI
    -pilot (wiem ze w przypadku monitora bedzie ciezko, ale nie jest to jakos dla mnie wazne)

Dekoder DVB-T mam z wyjsciem na hdmi i dlatego biore pod uwage monitor zeby nie przeplacac niepotrzebnie, jedynie boli brak wbudowanych glosnikow w monitor u wiekszosci modeli.

Kolejnym aspektem to LCD czy LED? Nie wiem jakie teraz wyswietlacze produkuja ale napewno nie chcialbym miec problemu z katami widzenia np. leząc w wyrku chcialbym dobrze widziec obraz ktory znajduje sie np w odleglosci 2 metrow i na wysokosci 1 metra. Ogolnie mi chodzi zeby obraz byl w porzadku nie chce jakis tam bajerow specjalnych. Slyszalem ze LED ma lepszy obraz i mniejszy pobor mocy ale sa znowu drozsze ;/ dlatego prosze o mała podpowiedz w tym temacie.

Najlepszym rozwiazaniem by byl telewizor 24" z tymi wyjsciami co opisalem, bez wbudowanego tunera (zeby nie przeplacac), full hd z pilotem. Ale pytanie czy zmieszcze sie w tej kwocie?

Zalezy mi na dobrym sprzecie jak na taka kwote, jakies znane marki LG, Samsung, SHARP?

Bede wdzieczny na kazde propozycje i te konkretne z modelami urzadzen i te ktore powinny pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

• #4 24 Cze 2014 07:40
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme