Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz ZGN 60-25A Podłączenie, wybór głośnika

karaś15 25 Cze 2014 13:27 681 2
  • #1 25 Cze 2014 13:27
    karaś15
    Poziom 17  

Witam dostałem ten oto panel z subufera i to co udało mi się sprawdzić to to że podłączając kablem rca pod INPUT A "SUB" - low level sub działa. Lecz nie wiem jak podłączyć reszte tzn. Sub ten także posiada OUTPUT - to speaker, tylko tu pojawia się problem że po podłączeniu nie gra nic. Powyżej posiada także INPUT B - High level. Proszę o potwierdzenie mojej teori a mianowicie żeby podłączyć pod to kolumny to muszę puścić sygnał z wzmacniacza innego i następnie kolumny już do tonsila? I czy po takim podłączeniu kolunmy te będą jakoś cięte czy nadal będą grały pełnym pasmem? Bo jeżeli nie ma żadnej różnicy to nie ma sensu podłączać do niego kolumn tylko zostawić osobnym wzmacniaczem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

• #2 25 Cze 2014 13:34
    korrus666
    Poziom 40  

Hi level jest tylko po to żeby podłączyć subwoofer kiedy nie masz we wzmacniaczu specjalnego wyjścia na sub. Wtedy pod to wejście podłącza się wyjście wzmacniacza na pod OUTPUT podłącza się kolumny. Nie ma to sensu jeśli masz w swoim wzmacniaczu wyjście na subwoofer.
    Głośniki podłącz bezpośrednio do wzmacniacz. Żadnego filtrowania przez High Level nie ma, to jest tylko do pobrania sygnału na wzmacniacz subwoofera.

• #3 25 Cze 2014 13:47
    karaś15
    Poziom 17  

Okey. W wzmacniaczu nie mam wyjscia na sub(pioneer a331). Więc kolumny zostawie pod pioneerem a suba osobno podłącze pod low level.
    Miałbym jeszcze pytanie jaki głośnik zagrałby pod tym wzmacniaczem(Tonsil) w miare dobrze oraz żeby obudowa nie była zbyt wielka. Cena myślę max 100zł.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME