Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

falujace obroty w bmw 316 (gaz)e36 compact

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> falujace obroty w bmw 316 (gaz)e36 compact
Autor
Wiadomość
piotrek155
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 21 Kwi 2005 10:59   

falujace obroty w bmw 316 (gaz)e36 compact

witam!Mam 316 compact.przerobilem na gaz ,przed przerobieniem wszystko bylo w porzadku,Teraz na benzynie jest zamulony ,duzo pali.Na gazie po zalozeniu przez jakis czas bylo w porzadku,teraz wogole nie moge wyregulowac gazu,caly czas faluja obroty na luzie od 500-800 czasami nawet gasnie,jak jezdze wszystko jest w porzadku.tylko wolne obroty wariuja ,ale tylko jak jest zimny silnik i na benzynie i na gazie.pomozcie
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Kwi 2005 10:59   

Powrót do góry

Nikos_Wariat
Poziom 13
Poziom 13

Post#2 21 Kwi 2005 12:59   

Re: falujace obroty w bmw 316 (gaz)e36 compact

Jaka Instalacja ?
Jaki Komputer od gazu ?
Czy Jest Emulacja Wtryskiwaczy ?
Czy Emulowana Jest Sonda?
Jaki jest mixer oraz gdzie jest zamontowany?
Czy Sonda Jest Sprawna ?
Czy silnieczk krokowy od wolnych obrotow (o ile jest) jest sprawny?
Czy wszystkie rurki podcisnieniowe sa szczelne i drozne i nie sa popekane?

Jak odpowiesz na te pytania to bedziemy w stanie pomoc bo to co napisales to za malo ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Kwi 2005 12:59   

Powrót do góry

piotrek155
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 21 Kwi 2005 13:24   

Instalacja lovato
komputer lov eco,nie mam emulatora,wtryskiwacze sa odciete jakims przekaznikiem,mixer zamontowany jest miedzy filtrem powietrza a przeplywomierzem,facet ktory regulowal mi komputerem powiedzial ze czasami sonda sie zatrzymuje ,kiedys po zalozeniu mialem blad w sondzie lambda,po skasowaniu bylo dobrze na benzynie,pojechalem do tych od gazu to zalozyli mi jakis reset komputera i na drugi dzien po zalozeniu znowu zaczelo sie falowanie na ssaniu,potem jest dobrze jak sie nagrzeje,ale jest zamulony do setki ma 15 sekund zamiast 12.na gazie jazda wyglada dobrze tylko nie da sie wogole wyregulowac zeby trzymal rowno obroty,
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Kwi 2005 13:24   

Powrót do góry

Nikos_Wariat
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 21 Kwi 2005 21:08   

Odezwij sie do mnie na priv na gadu gadu moj numer -> 2586233 jestem z warszawy i wiem teoretycznie w czym jest problem ?
Powrót do góry

piotrek155
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 Post autora tematu 25 Kwi 2005 13:51   

napisz mi na czym polega problem na tym forum poniewaz nie mam gadu gadu.ja pisze tylko w pracy bo w domu nie mam komputera.a w pracy to wiesz jak jest z czasem.bede wdzieczny.
Powrót do góry

Spartan0
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 27 Mar 2006 21:34   

Ja miałem podobne problemy i u mnie to był regulator wolnych obrotów.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> falujace obroty w bmw 316 (gaz)e36 compact
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.06 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony