Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV z ogłądaniem filmów z internetu

1darek1 08 Lip 2014 15:55 4131 15
  • #1 08 Lip 2014 15:55
    1darek1
    Poziom 14  

Nosze się z zamiarem zakupu nowego TV , w telewizorze będę dużo oglądał filmów z i nternetu.
    Żebym pojęć nie mylił flash to opcja w tv pozwalająca przeglądać CAŁY internet a nie tylko wybrane strony ? tak ?
    Moje pytanie
    Czy lepiej szukać tv z flash,em czy kupić tv bez tej opcji i dokupić coś takiego:
    http://www.cabletech.pl/pl/11145-cabletech-sm...zystawka-do-telewizora-z-systemem-android-4-0

Nie koniecznie ten model , to mi akurat wyszukiwarka pokazała
    Co lepiej działa flash w tv (mało modeli) czy dokupiona jakać przystawka, jeśli przystawka to jaki model?
    mam zamiar kupić taki tv i on flasha nie ma:
    http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-42as650e.bhtml#opis
    Pozdrawiam forumowiczów

TV - TYLKO PANASONIC ...Sony

• #2 08 Lip 2014 16:42
    rojter990
    Poziom 7  

Telewizor który wybrałeś jest dobry sam posiadam panasonica smart tv 42 cale tylko trochę innego i jestem zadowolony. Faktycznie telewizorów z funkcją odtwarzania filmów z internetu jest mało i dla tego nie lepiej było by podłączyć komputer przez hdmi ? A to urządzenie które podałeś to robi z tv dużego tableta lub smartfona, ale po co ci to jak większość funkcji tego urządzenia masz w tym tv.
    Pozdrawiam.

• #3 08 Lip 2014 16:51
    1darek1
    Poziom 14  

Mam tylko jeden komputer i jak go używam żeby żona mogła tv oglądać (albo odwrotnie)

• #4 08 Lip 2014 16:57
    rojter990
    Poziom 7  

W takiej sytuacji mógłbyś kupić na upartego to urządzenie, ale nie jestem w 100% pewien czy to będzie działać.
    Jest jeszcze jedna opcja tylko musisz podać markę i model twojego telefonu a ja ci powiem czy to wypali czy nie.

• #5 08 Lip 2014 17:31
    1darek1
    Poziom 14  

Z telefonem to raczej nic nie zrobię mam nokia 6310i i za nic w świecie nie zmienię Go , ale muszę się zorientować czy system(mam Windows 7) przypadkiem mi nie pozwoli otworzyć 2 kart i na jednej zabawa w internecie a z drugiej leci film na tv z internetu poprzez kabel HDMI

Dodano po 1 [minuty]:

jaki masz tv 42" ?

• #6 08 Lip 2014 17:41
    rojter990
    Poziom 7  

Panasonic tx-l42et60e

A, zapomniałem, że jet jeszcze taka opcja jak ty powiedziałeś. A wygląda to tak, że na komputerze masz ekran główny a na tv boczny i to się nazywa ekran rozszerzony czy coś takiego. Otwierasz przeglądarkę następnie stronę z filmami i film po czym pomniejszasz okno przeglądarki i chwytasz ją i przeciągasz na tv.I teraz na komputerze jeszcze raz otwierasz przeglądarkę i gotowe.

Przepraszam poprawiłem już pisownie.

• #7 08 Lip 2014 17:48
    1darek1
    Poziom 14  

Komputer nie jest moją mocną stroną , teraz oglądam filmy na tv z komputera poprzez dodatkową karte graficzną s-wideo > euro ale jak leci film na tv to nie mogę internetu przeglądać , tak mi kolega ustawił ale jak kupie nowy tv to będzie musiał to przestawić . Czy to na pewno zadziała?

• #8 08 Lip 2014 17:53
    rojter990
    Poziom 7  

A czy posiadasz hdmi w komputerze ? Jaką posiadasz wersję systemu.A i jeśli to ci pomorze to nagram film jak to robię.

• #9 08 Lip 2014 18:31
    1darek1
    Poziom 14  

mam hdmi i 7 home Prmium z sevice pack1 32bitowy ale jak byś filmik miał to by super było ( bym to sam mógł zrobić )

Dodano po 14 [minuty]:

Podpowiedz jeszcze jak z wielkością 42"? bo moja żona upiera się na 47" - ten sam model AS650
    oglądamy z 4metrów czy teraz byś kupił większy? czy 42" starczy.

• #10 08 Lip 2014 19:07
    rojter990
    Poziom 7  

Z filmikiem mam problem bo nagrałem w full hd i jest zbyt duży by go przesłać na forum, a w słabszej jakości nic nie widać. To nic zaraz coś wymyśle. A z wielkością to według twojego gustu 42 cale są jak dla mnie idealne bo ani za małe ani za duże z resztą na filmie zobaczysz jak uda mi się jakoś tobie przesłać. A jaka jest różnica cenowa ? Jeszcze zależy czy mieszkasz w domku czy w bloku bo 47 cali na ścianie w bloku śmiesznie będzie wyglądać ( ja mieszkam w bloku ).

• #11 08 Lip 2014 20:07
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Zdecydowanie za mały 42". Możesz kupić ale za miesiąc pożałujesz.

Tym razem żona ma zdecydowana rację :
    http://www.hdtv.com.pl/forum/119946-post2.html
    Tu masz tabelę odległości.
    Dla członków forum jest specjalna oferta na ten telewizor plus kalibracja gratis i prezent gratis.

• #13 08 Lip 2014 20:52
    rojter990
    Poziom 7  

Potwierdzę, że tabela fajna, ale myślmy realnie kto z powodu full hd kupi telewizor 60 calowy.No więc krok po kroku:

start>panel sterowania>wygląd i personalizacja>pod napisem ekran ( drugi od góry ) jest opcja PODŁĄCZ EKRAN ZEWNĘTRZNY ( klikamy ) >wiele ekranów ( czwarte od góry ) > rozszerz te ekrany> zastosuj> ekran mrugnie i wyskoczy komunikat>klikamy ZACHOWAJ ZMIANY. No i to by było na tyle w razie wątpliwości pisz śmiało. Oczywiście całą operaje wykonujemy gdy kabel hdmi jes podłączony do pc i tv
    pozdrawiam i życzę powodzenia.
    A co do telewizora to twój wybór ja za ciebie nie wybiorę, ale jak dla mnie 800 zł to dużo za 5 cali

• #14 08 Lip 2014 21:01
    1darek1
    Poziom 14  

Dzięki jak kupie i przy podłączaniu będę miał kłopoty to napisze, Dla mnie 800zł to dużo ale tv to piąty członek rodziny , po mnie 2 kotach i przed żoną :|
    Ona tego nie przeczyta

• #15 08 Lip 2014 21:04
    rojter990
    Poziom 7  

hahaha to udanego zakupu życzę.Temat możesz zamknąć a zemną skontaktować możesz sie przez wiadomość prywatną w razie potrzeby :-)

• #16 08 Lip 2014 21:15
    1darek1
    Poziom 14  

ok jak będę miał kłopoty to na PW napisze i mi podpowiesz
    temat zamykam i Pozdrawiam

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme