Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wgranie softu z innego tunera (DVB-T) (awaria)

603mariusz 15 Lip 2014 06:46 1263 2
  • #1 15 Lip 2014 06:46
    603mariusz
    Poziom 20  

Witam
    Kupiłem ostatnio tuner (DVB-T) twin Xoro HRT-8300v2 wersja z V2
    z tej strony ściągłem do niego oprogramowanie
    http://www.xoro.de/downloads/digital-receiver/downloads-fur-xoro-hrt-8300/gerateversion-auswahlen/
    wszystko chodziło,działało,po menu soft wyglądał identycznie jak KRUGER & MATZ KM00186,obydwa piloty nawzajem pasowały do siebie i działały na obydwu tunerach
    więc do Xoro wgrałem soft z Kruger Matz (bo był nowszy)
    http://www.lechpol.eu/sites/default/fil%20...%208-soft.zip

Teraz tuner włącza się i zaraz wyłącza ,i tak na okrągło nom stop, na TV nie ma nic
    Co można zrobić ??
    Podobno ostatnią szansą jest wgrania softu jtagiem
    Można prosić kto by się tego podjął

.
    Wgranie softu z innego tunera (DVB-T) (awaria)
    ............
    Xoro jeszcze jak był na oryginalnym sofcie to wyglądał tak w menu
    a drugie foto to tuner krugera
    .
    Wgranie softu z innego tunera (DVB-T) (awaria) Wgranie softu z innego tunera (DVB-T) (awaria)

• #2 03 Sie 2014 18:18
    603mariusz
    Poziom 20  

ino dla innych,w tunerze została wymieniona pamieć wcześniej zaprogramowana w zewnętrznym programatorze.
    Temat można zamknąć,pozdr.

• #3 16 Kwi 2015 20:52
    pedziwiatr_rafal
    Poziom 1  

Dla informacji nt wgrywania softu z innego tunera, wgralem soft z KM00186 do TS6520HD. Zly pomysl. Pilot przestal dzialac. Po dluzszym czasie odkrylem ze pilot od innego tunera dziala (jakis bestbuy) , ale tutaj znowu problemy, nie zapamietuje kanalow, nie ma obrazu tv, nie widzi zadnego USB. Po jeszcze dluzszym czasie cos mnie tknelo, zeby wsadzac rozne nosniki usb, zadnego nie widzial ale o dziwo dysk USB z zewnetrznym zaslianiem na NTFS zobaczyl. Wgralem co predzej oryginalny soft z TS6520HD i wszystko dziala wlacznie z pilotem. Dla odmiany nie widzi tego dysku z ktorego go reanimowalem (z zewn. zasilaniem jak i bez niego) ani tego pilota bestbuy. Generalnie nie polecam powtarzac ale jak ktos lubi wylutowywac pamiec z plyty glownej i ja reprogramowac w programatorze EPROMU albo liczy na cud podobny do mojego przypadku ... kto bogatemu zabroni.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme