Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik AST 50 Watt Dualcone

cantoniarz 19 Lip 2014 18:50 957 6
  • #1 19 Lip 2014 18:50
    cantoniarz
    Poziom 8  

Witam drogich forumowiczów.Piszę ponieważ mam problem z poszukaniem głośnika który zamieszczam poniżej na zdjęciach.Mianowicie chodzi o jego rodzaj oraz rezystancję.Firma AST, moc 50 Watt.Średnica to 10 cm.Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam :)

Głośnik AST 50 Watt Dualcone Głośnik AST 50 Watt Dualcone Głośnik AST 50 Watt Dualcone

• Pomocny post
    #2 21 Lip 2014 23:28
    sq7bte
    Poziom 13  

Jak masz omomierz to podłącz. Jak wskaże w granicach 3 omów to jest to głośnik 4-ro omowy, a jak 5-6 omów to 8-mio omowy. Oczywiście jest to mocno naciągane, ale proste i w miarę pewne. Jest to głośnik szerokopasmowy, a 50 W to moc muzyczna i to w porywach.

• #3 22 Lip 2014 11:22
    cantoniarz
    Poziom 8  

Posiadam omomierz.Sprawdzę w takim razie.Właśnie o taką odpowiedz mi chodziło.Dziękuje Ci :D . Takie jeszcze małe pytanko ... skoro jest to głośnik szerokopasmowy to w jakim celu mogę go wykorzystać ?

• Pomocny post
    #4 22 Lip 2014 12:14
    398216
    Usunięty  
  • #5 22 Lip 2014 19:52
    cantoniarz
    Poziom 8  

Nie wiedziałem , że to chińska firma :) Jesteś w stanie po wizualnych oględzinach ocenić że ten głośnik nie ma 50 Watt tylko 10 Watt.Jeśli okaże się to prawdą to mamy dowód iż producenci oszukują :P Testowałem ten głośnik.Szału nie robi ale najgorszy też nie jest.Zdziwił mnie fakt , że ten 50W głośnik gra cicho,słabo wydziela bass i jest ciężki.Uważałem go za głośnik średniotonowy a tu się okazuje , że to samochodowy.Ciężko teraz cokolwiek z nim zrobić :) Mogę go sprzedać za 20 złotych i będę miał problem z głowy.Pozdrawiam :)

• Pomocny post
    #6 22 Lip 2014 21:23
    398216
    Usunięty  
  • #7 23 Lip 2014 01:39
    cantoniarz
    Poziom 8  

Bardzo dokładnie mi to wytłumaczyłeś :) Widać , że jesteś fachowcem.Warto się uczyć od ludzi , którzy mają pojęcie na dany temat.Jestem zadowolony z przebiegu tego tematu.Mam nadzieję , że Tobie również na tym forum będę mógł pomóc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME