Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acoustic Response series 707 - Jakie zamienniki

stres102 22 Sie 2014 16:02 1317 4
  • #1 22 Sie 2014 16:02
    stres102
    Poziom 2  

Witam. Proszę szanownych forumowiczów o pomoc w doborze głośników wysoko i średniotonowych do kolumn Acoustic Response 707. Kwota jaką mogę przeznaczyć na 2szt. wysokotonowych i 2 szt. średniotonowych to maksymalnie 300-350 zł. Kolumny te przed spaleniem grały obok altonów 110 i muszę przyznać że brzmieniowo biły je na głowę, więc głośniki tonsilu raczej nie wchodzą w grę. Proszę o ewentualne sugestie czego mam szukać. To takie jak te na fotce Acoustic Response series 707 - Jakie zamienniki Z góry dziękuję za podpowiedzi.

• #2 22 Sie 2014 16:40
    Zamerstary
    Poziom 26  

Najlepiej szukaj tych samych, które są tam zastosowane, albo regeneruj. Zawieszenia i cewkę za się zrobić, można nawet zamówić w sklepie tylko musisz podać kilka informacji na temat części, które chcesz regenerować.

• #3 22 Sie 2014 16:49
    stres102
    Poziom 2  

Właśnie sęk w tym że te głośniki do regeneracji się nie nadają. Kontaktowałem się z kilkoma serwisantami i wszyscy po obejrzeniu fotek stwierdzili że mimo szczerych chęci nie da się ich naprawić - to jakieś jednorazówki. Przetrząsnąłem też google z zamiarem kupna identycznych, niestety takich jak te spalone nigdzie nie znalazłem.

• #4 26 Sie 2014 15:44
    stres102
    Poziom 2  

Może coś z oferty STX ????? Proszę o podpowiedź.

• #5 26 Sie 2014 15:55
    Zamerstary
    Poziom 26  

Nie, każdy inny głośnik zmieni już charakterystykę kolumn, lepiej jest regenerować. Zapytaj tutaj: www.umifon.pl

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME